Milyarder yatırımcıdan Bitcoin için “yok edecekler” uyarısı!

Milyarder Bitcoin yatırımcısı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Madencilik patronu Frank Giustra, Bitcoin sahipleri için bir uyarı yapıyor. Ona göre global politik yapılar BTC’yi yok etmek için girişimde bulunacak. Açıklamasının ayrıntılarına bakalım.


Milyarder yatırımcıdan Bitcoin için “yok edecekler” uyarısı!

Stansberry Research’ten Daniela Cambone’a bir röportaj veren milyarder yatırımcı Frank Giustra, dünyanın lider politik kurumlarının muhtemelen blockchain konusunda kendi alanlarını oluşturma planları yaptığını söylüyor. Bundan dolayı da Bitcoin’i rakip olarak istemeyecekler diyor. Şöyle devam ediyor:

“Bence burada bir ayrım yapmak gerekiyor. ABD’nın gerçekten istediği blockchain alanında kendi oyununun lideri olmak. Sonra ele geçirilecekler Bitcoin ya da başka bir tür dijital sistem istemiyorlar. Ve  tıpkı dünyada diğerlerinin de yapacağı gibi kendi merkez bankası dijital paralarını kuracaklar. Bundan dolayı bir rakip istemiyorlar. Bitcoin, egemenlik karşıtı para oyununun bir parçası olarak görülüyor.

Eğer para politikasının sıfırlanması konusunda doğruysam, çünkü herkes kuracağı dijital paraları sistemlerine entegre edecek. Bundan dolayı istedikleri son şey Bitcoin’den gelen bir rekabetin olması.

Nihayetinde Bitcoin’in yok olmasını isteyecekler. Onlar için çok fazla risk taşıyor.”

İlgili – Ünlü analistten büyük Bitcoin oyuncularıyla ilgili önemli açıklama

Kendi değer saklama aracını açıklıyor

bitcoin

Milyarder yatırımcı, değer saklama aracı olarak tercihini de açıklıyor. Tercihinin dijital dünya olmadığını vurguluyor. Ona göre bunu fiziksel bir şekilde yani altında tutmayı tercih ediyor.


“Altın paranıza saldıramazlar. Ama isteseler dijital dünyada olan her şeye saldırabilirler.”

İlgili – Bitcoin fiyatında 20,000 dolara yakın yeni dalgalanma: Güncel BTC teknik analizi

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Milyarder yatırımcıdan Bitcoin için “yok edecekler” uyarısı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.