1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Milyarder yatırımcıdan Bitcoin için “yok edecekler” uyarısı!

Milyarder yatırımcıdan Bitcoin için “yok edecekler” uyarısı!

Milyarder yatırımcıdan Bitcoin için “yok edecekler” uyarısı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Madencilik patronu Frank Giustra, Bitcoin sahipleri için bir uyarı yapıyor. Ona göre global politik yapılar BTC’yi yok etmek için girişimde bulunacak. Açıklamasının ayrıntılarına bakalım.


Milyarder yatırımcıdan Bitcoin için “yok edecekler” uyarısı!

Stansberry Research’ten Daniela Cambone’a bir röportaj veren milyarder yatırımcı Frank Giustra, dünyanın lider politik kurumlarının muhtemelen blockchain konusunda kendi alanlarını oluşturma planları yaptığını söylüyor. Bundan dolayı da Bitcoin’i rakip olarak istemeyecekler diyor. Şöyle devam ediyor:

“Bence burada bir ayrım yapmak gerekiyor. ABD’nın gerçekten istediği blockchain alanında kendi oyununun lideri olmak. Sonra ele geçirilecekler Bitcoin ya da başka bir tür dijital sistem istemiyorlar. Ve  tıpkı dünyada diğerlerinin de yapacağı gibi kendi merkez bankası dijital paralarını kuracaklar. Bundan dolayı bir rakip istemiyorlar. Bitcoin, egemenlik karşıtı para oyununun bir parçası olarak görülüyor.

Eğer para politikasının sıfırlanması konusunda doğruysam, çünkü herkes kuracağı dijital paraları sistemlerine entegre edecek. Bundan dolayı istedikleri son şey Bitcoin’den gelen bir rekabetin olması.

Nihayetinde Bitcoin’in yok olmasını isteyecekler. Onlar için çok fazla risk taşıyor.”

İlgili – Ünlü analistten büyük Bitcoin oyuncularıyla ilgili önemli açıklama

Kendi değer saklama aracını açıklıyor

bitcoin

Milyarder yatırımcı, değer saklama aracı olarak tercihini de açıklıyor. Tercihinin dijital dünya olmadığını vurguluyor. Ona göre bunu fiziksel bir şekilde yani altında tutmayı tercih ediyor.

“Altın paranıza saldıramazlar. Ama isteseler dijital dünyada olan her şeye saldırabilirler.”

İlgili – Bitcoin fiyatında 20,000 dolara yakın yeni dalgalanma: Güncel BTC teknik analizi

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: