1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Bitcoin Haberleri
  4. Mike Novogratz’in Bitcoin ve Ethereum dip tahmini gerçekleşiyor

Mike Novogratz’in Bitcoin ve Ethereum dip tahmini gerçekleşiyor

Mike Novogratz’in Bitcoin ve Ethereum dip tahmini gerçekleşiyor
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para ve finans sektörünün önemli ismi Mike Novograt, Bitcoin ve Ethereum konusunda dip tahminini paylaştı. Öyle görünüyor ki bu tahminler gerçekleşmeye başladı. Olayın ayrıntılarına bakalım.


Mike Novogratz’in Bitcoin ve Ethereum dip tahmini gerçekleşiyor

Galaxy Digital Holdings Ltd kurucusu ve CEO’su Mike Novogratz, Morgan Stanley Konferansı sırasında yaptığı açıklamada, lider kripto paralar Bitcoin ve Ethereum için dip bölgesi tahminini dile getirmişti.

Bitcoin fiyatı bugün 19,412 dolara geriledi. Ethereum ise 1,012 dolardan işlem gördü. Bu iki lider kripto parada sırasıyla yüzde 17 ve yüzde 21’lük düşüşler var. Mike Novogratz ise bu yaşananların iyiye işaret olmadığını söylüyor. Hatta mevcut durumları göz önüne alındığından kripto piyasası yerine hisse senetleri piyasasından yana olduğunu da belirtiyor.

İlgili – Bitcoin fiyatında 20,000 doları kırma riski: Güncel BTC teknik analizi

Bu söylediklerine rağmen hala kripto para konusunda iyimser olduğunu ve kriptonun şansının geri geleceğine inandığını söylüyor. Hatta mevcut fiyatları değerlendirerek, piyasa çöküşünden faydalanmayı da öneriyor. Şirketinin de yeni işe alımlar yaptığı dikkat çekiyor.

Bitcoin ve Ethereum

Mike Novogratz, hisse senetleri piyasasında daha yüzde 15 – yüzde 20’lik bir düşüş olabileceğini belirtiyor. Bu durum kripto para piyasasına da yansıyor. Bundan dolayı Ethereum’un 1,000 dolar civarına ve BTC’nin de 20,000 dolar civarında gerileyebileceğini söylemişti. Bugün yaşanan son fiyat hareketlerinden sonra Mike Novogratz’ın tahminlerinin artık iş başında olduğunu söyleyebiliriz. Ona göre BTC ve ETH bu seviyelerde dip oluşturabilir.

Bu tahminlere göre Bitcoin piyasası hisse senetleri piyasasında önce dip bölgesi oluşturacak.

İlgili – Ethereum fiyatında 2 kritik destek: Güncel ETH teknik analizi

Kaynak

Etiketler: