1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. MicroStrategy CEO’su Michael Saylor Bitcoin beklentisini açıkladı!

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor Bitcoin beklentisini açıkladı!

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor Bitcoin beklentisini açıkladı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

MiroStrategy CEO’su Michael Saylor son katıldığı yayında, Bitcon(BTC) beklentisini açıkladı.

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor Bitcoin beklentisini açıkladı!

Kripto para piyasasının en büyük halka açık Bitcoin yatırımcı şirketi, MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, son açıklamalarıyla, şirketin Bitcoin (BTC) yatırım politikasının değişmediğini deklare etti.

Ünlü CEO, Perşembe günü, Yahoo Finance Live programına katılarak, son düşüşlere rağmen, Bitcoin’in geleceğinden ümitli olduğu ifade etti.

Michael Saylor, Bitcoin değerinin 1 milyon dolara ulaşacağını dile getirirken, BTC için “geleceğin para birimi” ifadelerini kullandı.

Bir fiyat hedefi yok. Ben, her türlü zirveden Bitcoin almaya devam edeceğiz. Ben Bitcoin’in milyon dolar değerinde olacağını öngörüyorum. Biz sabırlıyız. Bunun [Bitcoin]paranın geleceği olduğuna inanıyoruz.

Bitcoin

Saylor ayrıca, kripto paralarının çoğunluğunun resmi makamlarca denetlenmiyor olmasının potansiyel yatırımcı kitlesinin önündeki önemli bir engel olduğunu ifade ediyor. Milyarder CEO, Terra’nın çöküşünün stablecoinler üzerinde yapılacak düzenlemeleri de hızlandıracağı görüşünde.

Michael Saylor’un son sözleri ise şöyle oldu:

Zaman içerisinde, insanlar daha [kripto paralar konusunda] daha bilgili ve güvenli oldukça, bu düşüş trendinden de çıkacağımıza inanıyorum.

MicroStrategy yeni CFO’su Andrew Kang son yaptığı açıklamada, şirketin BTC stoklarını likidite etme planı olmadığını açıklamıştı.

Canlı BTC fiyatı: $ 23,456.28

İlgili : Bitcoin teknik analizi, grafik ve yorumlar

İlgili: Bitcoin güncel fiyat tahmini, BTC geleceği yorum ve analiz.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.