1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Metaverse çılgınlığında üç yeni rekor! Bu coinler dur durak bilmiyor

Metaverse çılgınlığında üç yeni rekor! Bu coinler dur durak bilmiyor

Metaverse çılgınlığında üç yeni rekor! Bu coinler dur durak bilmiyor
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Metaverse tokenler piyasaya kendini kabul ettiriyor. Son 24 saat içerisinde Metaverse tabanlı kripto paralar tüm zamanların rekorlarını kırdı. Detaylar haberimizde.

Metaverse çılgınlığında üç yeni rekor! Bu coinler dur durak bilmiyor

Mark Zuckerberg’in Ekim ayında Facebook’un “Metaverse‘i hayata geçirmek” amacıyla Meta olarak yeniden markalaşacağını açıklamasından beri kripto para piyasasında gözler Metaverse tabanlı tokenlerde.

Son günlerde piyasa geri çekilirken bu tokenlardaki artış dikkat çekiyor. Geleceğin en heyecan verici teknolojilerinden biri olan Metaverse’in piyasa hakimiyetinin artması yatırımcıları şaşırtmayacak.

Decentreland (MANA), Sandbox ve Enjin Coin bugün tüm dikkatleri üzerine çekti. Bu 3 Metaverse tabanlı kripto para da bugün tüm zamanların en yüksek seviyelerini gördü.

İlgili: Decentreland (MANA) fiyat tahmini

MANA, 5,31 dolarlık ATH’ye dokunurken Sandbox, 7,24 dolarlık, Enjin Coin’de 4,50 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyelerini gördü. MANA, SAND ve ENJ sırasıyla yazım anında Coinmarketcap verilerine göre sırasıyla 5,19, 7,20 ve 4,32 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Enjin Coin nedir, geleceği nasıl?

Kripto para piyasasının iki büyük değeri Bitcoin ve Ethereum son günlerde düşüş eğilimini tersine çevirmeye çalışırken Metaverse tabanlı kripto paralar ise tırmanışa devam ediyor. Piyasa değerine göre 24. en büyük kripto para birimi olan MANA’da teknik veriler 7 dolarlık fiyat etiketine işaret ediyor. Decentraland tüm zamanların en yüksek seviyesinde işlem gördüğü için önünde yukarı potansiyeline ulaşmasını engelleyebilecek önemli bir engelde bulunmuyor.

metaverse

MANA’nın önündeki kritik direnç noktaları ise 5,50 dolar ve 6,25 dolar olarak görünüyor. Ancak bu seviyeleri aşması da zor olmayacak.

Kaynak

 

Etiketler: