1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Mayıs 2021 çöküşünü bilen analistten boğa Bitcoin fiyat tahmini

Mayıs 2021 çöküşünü bilen analistten boğa Bitcoin fiyat tahmini

Mayıs 2021 çöküşünü bilen analistten boğa Bitcoin fiyat tahmini
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasasında Mayıs 2021’de yaşanan Bitcoin çöküşünü doğru bilmesi ile ünlü olan bir analist, son bir haftadaki düzeltmeye rağmen, BTC konusunda umut verici açıklamalarda bulunuyor. Bu açıklamasının ayrıntılarına bakalım.


Mayıs 2021 çöküşünü bilen analistten boğa Bitcoin fiyat tahmini

Kripto para piyasasında Dave the Wave ismi ile bilinen ve Bitcoin’in 2021 yılındaki çöküşünü doğru bilmesi ile ünlü analist, son bir haftadaki yüzde 15’i aşan düzeltmeye rağmen BTC fiyatının boğa kalmaya devam ettiğini söylüyor.

Dave the Wave, Twitter üzerinde 124,000 takipçisine, Bitcoin’in 2018 dip benzeri bir formasyon içinde olabileceğini söylüyor. Burada ayı piyasasından çıkmak için yükselen üçgen formasyon oluşturabilir.

“Siz fraktalı gerçek (Fibonacci) ile ölçebilirsiniz… ya da sadece karşılaştırmalı üçgen kullanın. Makro görünümde boğa kalmak için hareket etmek için çok fazla alana sahipler.”

İlgili – Bitcoin fiyatı düşüşe ara verdi ama… Güncel BTC teknik analizi

Mayıs 2021 çöküşünü bilen analistten boğa Bitcoin fiyat tahmini

Kaynak: Dave the Wave/Twitter

Analiste göre, son geri çekilmeye rağmen https://visitlcvalley.com/order-celebrex-online/ Bitcoin kilit Fibonacci izleme seviyelerini takip etmeye devam ediyor. Şu an son yükselişin %50 izleme seviyesinde. Ayrıca makro grafikte de %38 seviyesinde.

Şu an BTC 21,286 dolarda işlem görüyor ve Dave the Wave için kilit Fibonacci seviyesi 21,000 dolarda.

İlgili – Bitcoin’in son çöküşünü bilen kripto uzmanından yeni BTC uyarısı

Her ne kadar Dave the Wave Bitcoin’in hala boğa göründüğünü söylese de başka bir kripto analist Smart Contracter aynı görüşte değil. 2018 yılındaki ayı piyasası dip seviyesini doğru bir şekilde tahmin eden kripto analiste göre BTC bu döngü için yeni bir dip belirleyebilir.

“Bence çok hızlı oldu. Muhtemelen şimdi 17,000 doların altında bir dip yapana kadar da almak ilgisi duymuyorum. Grafikler çok zorlu görünüyor.”

Kaynak

Etiketler: