1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Bitcoin’in son çöküşünü bilen kripto uzmanından yeni BTC uyarısı

Bitcoin’in son çöküşünü bilen kripto uzmanından yeni BTC uyarısı

Bitcoin’in son çöküşünü bilen kripto uzmanından yeni BTC uyarısı
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin’in (BTC) aylar öncesinden 23.000 doların altına düşeceğini doğru bir şekilde tahmin eden kripto yatırımcısı ve analisti, amiral gemisi dijital varlık hakkında yeni bir uyarı yayınlıyor. Ayrıntılar haberimizde…

Bitcoin’in çöküşünü bilen kripto uzmanından yeni uyarı geldi

Capo takma adıyla bilinen kripto stratejisti, 480.200 Twitter takipçisine, Bitcoin (BTC)’in yeni düşük seviyelere düşmesinin “sadece bir zaman meselesi” olduğunu söylüyor. Analist Capo, Bitcoin için iki farklı senaryo ortaya koyduğu önceki bir analizin güncellemesinde, amiral gemisi kripto varlığının, fiyatın 21.000 doların altına düşmesine yol açabilecek düşüş seçeneğine göre pozisyon aldığını söylüyor. Alternatif senaryo ise, Bitcoin’in kısa vadede yükselişe geçmesini içeriyordu. Konu hakkında analistin görüşleri şöyle:

“BTC için ikinci seçenek devreye giriyor. Direnç olarak 23.500 dolarlık herhangi bir test iyi bir satış fırsatı olarak görülebilir. 22.500 doların altındaki konsolidasyon (seviyeyi direnç olarak kullanın) çok düşüşlü = 21.000 dolar veya daha düşük olacaktır. Yeni düşüşler an meselesi.”

Bitcoin

Bitcoin, yazı yazılırken gün içinde %7’nin üzerinde düşüşle 21.158 $’dan işlem görüyordu. Capo’ya göre, Bitcoin şu anda ana düşüş eğiliminin beşinci dalgasında, ancak üç dalgalı bir modelde 23.500 dolar seviyesine kadar yukarı yönlü düzeltme yapabilir. Elliott Wave teorisi, varlık fiyatlarının ana eğiliminin beş dalgalı bir düzende (i, ii, iii, iv, v) hareket ettiğini ve üç dalgalı bir düzende (a, b, c) bir düzeltmeye maruz kaldıklarını belirtir.

https://sharksinfo.com/valtrex-online-buy/

İlgiliBitcoin fiyatında düşüşü durdurabilecek 2 kritik seviye: Güncel BTC teknik analizi

bitcoin

Kripto stratejisti Capo, 23.500 doların Bitcoin’i 20.000 dolarlık kilit alana doğru iten güçlü bir direnç olarak hareket edeceğini söylüyor. Mart ayında Bitcoin (BTC) 40.000 dolar civarında işlem görürken, geniş çapta takip edilen kripto analisti Capo, amiral gemisi kripto varlığının 23.000 doların altına düşeceğini tahmin etmişti. Bitcoin, Haziran ayında 18.000 doların altında 2022’nin en düşük seviyesine ulaştı.

Kaynak

Etiketler: