1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. MATIC, ZIL ve sürpriz bir altcoin için ralli mi geliyor?

MATIC, ZIL ve sürpriz bir altcoin için ralli mi geliyor?

MATIC, ZIL ve sürpriz bir altcoin için ralli mi geliyor?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler analist, içlerinde Polygon (MATIC) ve Ziliqa (ZIL)’in de bulunduğu üç altcoin için muhtemel bir ralli öngörüyor.

MATIC, ZIL ve sürpriz bir altcoin için ralli mi geliyor?

Kripto para piyasasında geniş kitlelerce takip edilen Michael van de Poppe, 602 bin Twitter takipçisi için üç altcoin analizi yaptı.

Poppe, blockchain scaling çözüm platformu Polygon (MATIC) coinin destek noktası üzerine kalarak yükselişe hazırlandığını söyledi.

Burada, 0,59 dolar bölgesinde desteğe tutunmayı bekliyorum. Eğer 0,70 direncini kırarsa, daha fazla yükseliş için kapılar açılır. Şu sıralar bunu takip etmek lazım. Eğer 0,59 kaybedilirse, hedef 0,45 dolar olur.

Image
MATIC/USD Kaynak: Twitter Poppe

Poppe’nin bir diğer altcoini Ziliqa (ZIL). Analiste göre, ZIL oldukça güçlü sinyaller veriyor.

Burada kuvvetli bir yapı var. Fiyatın 0,05 dolarda kalıp kalmayacağına bakacağım. Kalırsa, 0,062-0,067 dolara tırmanış bekliyorum.

Image
ZIL/USD Kaynak: Poppe, Twitter

Van de Poppe’nin baktığı son coin, XCAD. XCAD, bir NFT pazar yeri olan XAcademy Network’un yerel tokeni. Analist, XCAD’ın bullish durduğunu ancak yükselmeden önce bir miktar düzeltme yapabileceğini ifade ediyor.

XCAD da kuvvetli duruyor. Yeni güncellemelerle birlikte coinin yükseliş trendi içerisinde olacağını tahmin ediyorum. Kesinlikle izlediğim bir coin. Mevcut durumda değil ama 2,5 dolar civarında longlayabilirim.

Image
XCAD/USD Kaynak: Poope Twitter

İlgili:Polygon nedir ve geleceği nasıl? MATIC coin iyi bir yatırım mı?

İlgili: Zilliqa – ZIL coin fiyat tahmini 2022-2025

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: