1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Mark Cuban’dan heyecanlandıran Ethereum tahmini!

Mark Cuban’dan heyecanlandıran Ethereum tahmini!

Mark Cuban’dan heyecanlandıran Ethereum tahmini!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü milyarder Mark Cuban, son röportajında Ethereum için yeni açıklamalarda bulundu. Detaylar haberimizde.

Mark Cuban’dan heyecanlandıran Ethereum tahmini!

Kripto para piyasası bugün kırmızı bir görüntüde. Piyasada geri çekilme devam ediyor. Altcoinlerin lokomotifi Ethereum, 2022 yılında gördüğü en yüksek seviye olan 3,573 dolardan düşüş yaşadı.

Kripto paralara verdiği destekle bilinen NBA takımlarından Dallas Mavericks’in sahibi milyarder iş insanı Mark Cuban, Fortune ile yeni bir söyleşi gerçekleştirdi. Cuban, yaşadığı düşüşe rağmen Ethereum’a olan güvenini dile getirdi.

İlgili: Ethereum nedir, geleceği nasıl?

Herkesin olduğu gibi Cuban’ın da gözü kulağı Ethereum 2.0’a geçişte. Ethereum’un bir iş kanıtı sisteminden hisse kanıtı sistemine geçişinin ETH için bir milat olacağını değerlendiren ünlü milyarder, bu dönüşümün ETH’nin değerini çok yükselteceğini savundu.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Şu anda Ethereum, işlemleri doğrulamak ve ETH madenciliği yapmak için büyük miktarda bilgi işlem gücü kullanan bir iş kanıtı sistemi kullanıyor. Hisse kanıtı sistemine geçişin Ethereum’u rakiplerinin önüne geçireceği ve kullanım miktarının artacağı değerlendiriliyor. The Ethereum Foundation’a göre, değişim Ethereum’un enerji çıkışını %99 oranında azaltacak.

Cuban, ayrıca geçişin Ethereum’u daha deflasyonist bir varlık haline getireceğini belirtti. Ethereum’a ve üzerine inşa edilen NFT’lere yatırım yaptığını da belirten iş insanı, Ethereum arzının azalmasının ETH’nin değerini artıracağını ifade etti.

İlgili: Ethereum teknik analizi

Ethereum, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 3,229 dolardan işlem görüyor. ETH, son 24 saat içerisinde %3,78 değer kaybetti. Piyasa değeri 388 milyar dolar olan altcoin, bu değer ile toplam hacmi 2 trilyon dolar olan kripto piyasasının %19,3’ünü domine ediyor. Ethereum, geçtiğimiz yıl Londra güncellemesinin ardından yükselişe geçmiş ve 2021 yılının son aylarında ise 4,891 dolar ile tüm zamanların en yüksek değerini görmüştü.

Günlük Ethereum (ETH) fiyat hareketleri

ethereum

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: