fbpx
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. MANA, SAND ve ELROND almak için çok mu geç? Alım yeri var mı?
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

MANA, SAND ve ELROND almak için çok mu geç? Alım yeri var mı?

MANA, SAND ve ELROND almak için çok mu geç? Alım yeri var mı?
0

Ünlü analist ve youtuber Michael van de Poppe MANA, SAND ve EGLD coin analizlerine baktı.

MANA, SAND ve ELROND almak için çok mu geç? Alım yeri var mı?

Bitcoin (BTC) ve Cardano (ADA) coin analizleriyle öne çıkan ünlü trader Van de Poppe, merakla beklenen sorulara yanıt aradı. Son dönemin parlak coinleri, Decentralant (MANA), The Sandbox (SAND) ve Elrond (EGLD) almak için çok mu geç?

Elrond (EGLD)

Elrond EGLD coin konusunda BTC paritesine bakan Van de Poppe, EGLD meraklıları için bir iyi bir kötü haber veriyor.

Poppe, şu an için EGLD coinin daha fazla yükselmeyeceği görüşünde. Ancak iyi haber ise, daha önce sürekli çifte test yapıp yükselen EGLD coinin bu seferde son yükseldiği seviyeleri test edip yeni zirveye doğru tırmanma şansı var.

Poppe’nin dikkat çektiği seviyeler, 0,006 BTC ve 0,005 BTC seviyeleri. Analiste göre buralar uygun alım yerleri olabilir.

elrdon egld coin
EGLD/BTC grafiği. Kanyak: Crypto Michael Youtube.

The Sandbox (SAND)

sand
SAND/USD Kanyak: Crypto Michael Youtube.

Michael Van de Poppe, The Sandbox (SAND) coinin inanılmaz yükselişine dikkat çekerken, bu tür yükselişler sonrasında ani bir düşüş ya da yoğun bir düzeltme beklenilmesi gerektiği görüşünde.

Poppe şahsi olarak kendisinin SAND coin trade etmeyi düşünmediğini ve bu aşamadan sonra çok ciddi bir düzeltme beklemenin doğru olacağını söylüyor.

İlgili: The Sandbox SAND nedir? SAND coin geleceği nasıl?

Decentralant (MANA)

mana
MANA/BTC Kanyak: Crypto Michael Youtube.

 

Poppe’nin son baktığı coin MANA. Poppe SAND için söylediklerini MANA coin için de tekrarlıyor. Bu aşamada derin bir düzeltme beklemek en gerçekçi hamle olacaktır.

MANA coin noktasında, geçmiş dönemlere bakmanın akıllıca olacağını söyleyen ünlü analist. MANA coinin özellikle yüksek hacimli koşulardan sonra mutlaka düzeltme yaptığının altını çiziyor.

Sonuç olarak Poppe, bu aşamadan sonra biraz daha dikkatli olunmasını ve ciddi bir düzeltme sonrası alım yapılmasının daha gerçekçi olacağını söylüyor.

İlgili: Decentralany (MANA) coin fiyat tahmini yorum ve beklentiler

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: