MAN coin nedir? MAN/USD yorum ve geleceği

Matrix Al Network (MAN) nedir?
Matrix Al Network (MAN) nedir kapsamlı analiz
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Matrix Al Network MAN coin nedir? MAN coin yorumları nasıl? MAN coin geleceği ve fiyat tahminleri umut vadediyor mu? MAN coin ile ilgili gelişmeler bu yazımızda.

Man coin yorum

 

MAN/USD – 1 MAN coin kaç dolar?


Man coin Tanımı ve Faaliyet Alanı

Sizin için kapamlı Matrix Al Network MAN coin nedir? makalesi kaleme aldık. 3. Nesil blockchain teknolojisi olarak tasarlanan MATRIX, blockchain mimarisini en son yazılım teknolojisi olan yapay hafız (Artificial Intelligence/Al) tekniklerini kullanarak geliştirmeyi amaçlamış, akıllı sözleşmeleri ve makine öğrenimi hizmetlerini destekleyen açık kaynak kodlu bir blockchain platformudur.

 

Altyapısı, yapay zekâ (AI) teknikleriyle yeniden inşa edilen Matrix Al Network (MAN coin), tüm süreci daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli hale getirerek akıllı sözleşmelerin kullanımıyla ilgili devrimsel bir gelişme sağlıyor. Matrix Al Network (MAN), kendi kendini optimize eden, uyarlayabilen ve çok zincir işbirliğini (multi-chain collaboration) destekleyen, son derece esnek bir blockchain ağı oluşturmada çığır açan teknolojiler sunuyor. Blockchaini AI ile yeniden düzenlemesinin yanı sıra, Matrix Al Network (MAN coin) ayrıca madencilik uygulamalarına, AI tabanlı büyük veri uygulamalarının hizmet etmesini de sağlıyor.

Matrix coinin amacı

Blockchain teknolojisinde çarpıcı bir gelişme ile Matrix, şu hedefleri gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır:

•Akıllı sözleşmelerin otomatik üretimi,

•Güvenli akıllı sözleşmeler,

•Yüksek hızlı işlemler

•Esnek Blockchain yönetimi

• Matrix’in, değerlerin fiziksel ve sanal dünyalara kolayca bağlanmasına yardımcı olan yeni bir madencilik mekanizması (MCMC Computation) kavramını tanıttığı katma değerli madencilik. Toplam bir milyar MAN coin (platformun resmi beyanı) sayısından, 100 milyonun Matrix Vakfa, 150 milyon satışa sunuldu, İlerde satışa sunulacak olan 200 milyon ayrıldı, 150 milyon yönetişim, direktörler, personel teşvikleri için ayrıldı ve kalan son 400 milyon da POW madencilerinin ödülleri olarak kullanılacaktır.

MAN/USD fiyat grafiği yorumu

man coin MAN coin nedir? MAN/USD yorum ve geleceği

Man coin 3. dalga hareketine başladı. 3. dalganın hedefi 0.83 dolar seviyesinde bulunuyor. Eğer matematiksel hedefine ulaşabilirse, ayı piyasasının izlerini tamamen silmiş olacak.

 

MAN coin geleceği ve fiyat tahmini 2024, 2025 – 2032

MAN coin fiyatı 2025 yılında 0.05 dolara kadar yükselebilir. 2030 yılına kadar ise en yüksek 0.50 doları görmesi bekleniyor.

Yapay zeka tarafından hazırlanan MAN coin geleceği ve fiyat tahmini tablosu:

Yıl MAN Coin Fiyat Tahmini
2024 $0.030 ile $0.034
2025 $0.043 ile $0.052
2026 $0.063 ile $0.073
2027 $0.086 ile $0.11
2028 $0.13 ile $0.15
2029 $0.19 ile $0.22
2030 $0.29 ile $0.33
2031 $0.41 ile $0.50
2032 $0.59 ile $0.71

Harcama Detayı Bütçe;

Blockchain Ar-Ge Finansmanı %15, Yapay Hafıza Ar-Ge Finansmanı %15, Birinci nesil ASIC mining makine Ar-Ge Finansmanı %20, Blockchain üzerinde çalışan bilgisayarların Ar-Ge Finansmanı %20, Ekosistemin pazarlama ve geliştirilmesi Ar-Ge Finansmanı %15, Uygulama geliştirme Ar-Ge Finansmanı %10, Diğer yatırım faaliyetler Ar-Ge Finansmanı %5

Teknik Altyapı:

Akıllı kontrat özellikli ERC20 Token/ERC20 uyumlu MyEtherWallet. Alt Coin’in Teknik Alt Yapısı (kendi blockchaini uygulamaya alındığında). Algoritması: PoW/PoS Konsensüsü. Blockchaini: henüz hazırlık aşamasında 2018 III. Çeyreğinde piyasaya sürülecek.

Blok Hızı:

Saniyede 1.000 işlem. Hedef blok hızı: Saniyede 1.000.000 işlem. Faaliyete Geçtiği

Matrix AI Network, MAN coin nedir Teknik Bilgileri

Ülke: Hong Kong.

Hukuki Destek:Reed Smith, Richards Butler Hukuk büroları

Maksimum Koin Adedi: 1,000,000,000 Toplam

Koin Adedi: 250,000,000

Dolaşımdaki Koin Adedi: 150,000,000

Algoritma: Ethash (ETH-POW)

Blok Aralığı: 2 DK

POW / POS: POW

KNOW YOUR CUSTOMER (KYC): VAR

Token Satışı: 15.01.2018

  • Borsaya Giriş Tarihi: 27/01/2018
  • Piyasa Hacmi: 143,164,800
  • İşlem Yapılabilen Borsalar: IDEX, Gate.io, EtherDelta (ForkDelta)
  • Üst Yönetim ve Teknik Ekip:
  • Yatırım Ortakları ve Sponsorlar:
  • Takım Liderleri: Owen Tao, Steve
  • Deng, Bill Li, Tim Shi

Matrix AI Network (MAN) MAN coin Kurcusu Kimdir?

man coin MAN coin nedir? MAN/USD yorum ve geleceği

Bay Tao, Pekin Üniversitesi fizik ve ekonomi programında lisans derecesini aldı. Birçok teknolojili şirketlerinde CEO pozisyonunda Ar-Ge yöneticiliği yaptı. Çin’in dünya çapında 20 milyon kullanıcıyı cezbeden ilk sınır ötesi e-ticaret platformunun geliştirilmesine ve işletilmesine öncülük etti. MATRIX CEO’su olarak, Bay Tao stratejik karar verme ve ürün konumlandırmasından sorumludur.

Bay Deng

 Tsinghua Üniversitesi Yazılım Okulu’nun doçentidir. Magma Design Automation ile danışmanlık teknik personeli olarak görev yaptı. İlgi alanlarında makine öğrenimi, endüstri veri analizi ve bilgisayar mimarisi bulunmaktadır 2016 yılından bu yana, Yüksek Hızlı Trenler Projesi için Çin Demiryolu Rollingstock Corporation’ın Prognostik Sağlık Yönetiminin Yardımcı İlke Mimarı olmuştur. Derin öğrenme temelli görüntü tespiti üzerine çalışmalar yaptı (örneğin PASCAL VOC ve COCO). Computer Design/Bilgisayar Tasarımı 2013 Uluslararası Konferansı, NVIDIA ortaklık profesörü Ödülü ve Tsinghua Key Talent Ödülü gibi ödüller aldı. MATRIX Blockchain için makine öğrenimi algoritmalarını ve donanım mimarilerini tasarlama sorumluluğunu üstlendi.

Bay Li

iletişim ve IC tasarımının önde gelen uzmanıdır. Çin’in birçok 4G, 4.5G (NB-IoT) ve 5G standartlarının önemli bir katkıcısı. Çin’in ilk WiFi alıcı IC’sinin baş mimarıydı. Co-PI olarak, Çin’in ilk uçak gemisinin dağıtım iletişim sisteminin tasarımını yönetmiştir. IC iletişim tasarımları üzerine yaptığı çalışmalar çok sayıda ulusal ödül kazandı. MATRIX blok zincirinin mimari tasarımını yönetecek.

Bay Shi

Yarı iletken endüstrisinin kıdemli bir üyesidir. MATRIX’e katılmadan önce AMD’nin bir Ana Sistem Mimarıydı ve aynı zamanda AMD’nin Çin’deki şirketler ve üniversitelerle teknoloji ortaklığından sorumluydu. Synopsys ve ARM gibi önde gelen uluslararası IC şirketlerinde çeşitli görevlerde bulundu. Samsung Semiconductor ile bir üst düzey çip tasarım mühendisi (Samsung’un Kore’deki genel merkezinde) olarak çalıştı.

Vakıf Başkanları

Michael Lai-Yick Ng, Benedict Tai, Ignatius Cheng Kwok-Lap
Bay NG, 88 yılında Legend Holdings/Lenovo Group Limited grubunu ve 93’te Asia Online Limited’i, 2000 yılında da North 22 Technology Services Group’u kurdu. BT ve İnternet uzmanı olan Bay Ng Çin teknoloji sektöründe 35 yıllık bir deneyime sahip.

Bay Tai

Kurumsal Finansman konusunda 30 yılı aşkın deneyime sahiptir ve ABD önemli bir hukuk bürosu emekli ortağıdır. TMT’de uzmanlaşan Lehman Brothers’ta bir yatırım bankacısıydı. Pekin, Şangay ve Hong Kong’da ofisleri bulunan bir butik ticaret bankası olan Latitude Capital’in kurucularındandır. New York Barosu ve Hong Kong Hukuk Topluluğu üyesidir.
Bay Cheng, 88 yılında Baş Finans Sorumlusu (“CFO”) ve Legend Holdings Limited’in/ Lenovo Group Limited’in şirket sekreteri idi. 2002’de özel bir sermaye olan InnoState Holdings Limited’i kurdu. Birleşik Krallık Yeminli Mali Müşavirler Birliği ve Hong Kong Yeminli Mali Müşavirler Enstitüsü’nün üyesidir.

Matrix AI Network (MAN) Danışmanları

 

Matrix Al Network  MAN coin nedir? denildiğinde mutlaka proje ekibine bakılmalıdır.

 

man coin MAN coin nedir? MAN/USD yorum ve geleceği

 

Dr. Donglin Wang, Tony Surtees, Junling Niu, Jingyang Wang

 

Dr. Donglin Wang

Çin Ulusal Bilimler Akademisi Ulusal ASIC Tasarım Merkezi, Otomasyon Enstitüsü direktörüdür. 2009’dan 2015’e kadar, Çin Bilimler Akademisi, Otomasyon Enstitüsü başkanı olarak görev yaptı. Çin’in Çekirdek Elektronik Cihazları, High-End Jenerik Çipler ve Temel Yazılım Projesi’nin danışma kurulunda yer aldı. İkinci Sınıf Ulusal Bilim ve Teknoloji İlerleme Ödülü ve bir Birinci Sınıf Savunma Bilim ve Teknoloji İlerleme Ödülü aldı. Çin Savunma Bilimi ve Teknolojisine Üstün Katkılarla Uzman olarak seçildi. Dr. Wang, MATRIX’in AI algoritmalarına ve çip gelişmesine stratejik ve teknik danışmanlık hizmetleri sunacak.

Tony Surtees

Bulut tabanlı içerik yönetim platformu Hyperlocalizer Pty Ltd.’in kurucusu ve CEO’sudur. Medya, tüketici ve B2B sektörlerinde yüksek bir profile sahiptir. Rolleri Avustralya, Asya ve Amerika Birleşik Devletleri’nde büyük kamu şirketlerinde genel yönetim, strateji, pazarlama ve operasyonları içeriyordu. Ayrıca erken dönem özel internet ve teknoloji işletmelerinde yöneticilere yatırımcı ve mentorluk yaptı. Yahoo Inc.’de (ABD), Bay Surtees, 13 ülkede yeni Commerce Group iş birimleri kurdu ve Yahoo Shopping’in lansmanından sorumluydu. Bay Surtees, New South Wales Üniversitesi’nden Ticaret Lisansı (B.Com) ve New England Üniversitesi’nden bir Şirket Direktörü Diploması olan Stanford Graduate School of Business’dan Yönetim Bilimleri Yüksek Lisans derecesine sahiptir.

Junling Niu

Hua Capital ve Hua Digital CEO’su ve Yönetim Kurulu Üyesi ve Yatırım Komitesi Üyesidir, ABD Hisse Senedi Piyasası, A hisseleri, Hong Kong Borsası, vadeli işlemler, opsiyonlar ve dijital varlıklar gibi geniş bir tecrübeye sahip olan finansal yatırım ve küresel varlık tahsisinde 20 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Ayrıca piyasa değeri yönetimi, sınır ötesi M & A, fon yönetimi ve varlık işlemlerinde de çok iyi bir deneyim sahibidir. Junling Niu, Citento Menkul Değerler ve HNA Grubu’nun Goldstone Yatırım için çalıştı. 40 milyar RMB’den fazla parayı yönetiyor. Blockchain endüstrisinde erken bir takipçi ve yatırımcıdır ve Bitmain, Elastos, BCC ve diğer Blockchain projelerine başarılı bir şekilde yatırım yapmıştır.

Jingyang Wang

MATRIX Baş Fikri Mülkiyet Danışmanı. 1982 yılında Harbin Mühendislik Üniversitesi’nden Otomatik Kontrol dalında lisans derecesini aldı. 1985 yılında, Çin Patent Yasası’nın uygulanmasından sonra ilk patent avukat oldu. Uzun zamandır teknoloji geliştirme ve bilimsel ve teknolojik yönetim deneyimine sahip, MATRIX için eksiksiz bir fikri mülkiyet koruma sistemi oluşturacak.

Koinin Arkasındaki Şirket: MatrixChain, SmartMesh, Hyperledger ve Blockchain Expo ile ortak oldu ve Mart 2019’da piyasaya sürülmesi bekleniyor.
Whitepaper Özeti ve Linki: https://www.matrix.io/html/MATRIXTechnicalWhitePaper.pdf

Matrix Coin nedir? Genel Çerçeve

Matrix Al Network MAN coin nedir? genel çerçeveye bakalım, Akıllı Sözleşmeleri yapay zekâ ile destekleyen açık kaynak kodlu bir Blockchaindir. Altyapısı Yapay Zekâ ile desteklenerek tüm süreçleri daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli hale getirmiştir. Blockchain yapay zekâ yardımı ile sürekli iyileştirme yapar. Matrix, Markov Chain Monte Carlo algoritması (MCMC) kullanan bir Bayes madencilik sistemi aracılığıyla, denklem içine yapay zekâyı dâhil ederek madencilik algoritmalarını geliştirmeyi sürdürmektedir. Bu yöntem geleneksel madencilik olan Bitcoin madenciliğine de uygundur. Blockchain ve yapay zekâ teknolojisi ile işlem hızı artırılarak genel kullanıcılara daha hızlı erişim imkânı sağlar.

Matrix Al Network (MAN coin) ağındaki blok zincir parametreleri, harici koşullara referansla dinamik bir şekilde güncellenir. Bu nedenle, her bir yazılım güncellemesinin ve parametre güncellemesinin yayınlanmasıyla birlikte çatallaşma riskini önemli ölçüde azaltır. Çoklu-zincir işbirlikleri ve veri blokları ile kontrol bloklarını ayrıştırma imkân tanıyan yapay zekâ ile otonom ve kendi kendini optimize eden Blockchain ağları oluşturur. MATRIX yapay zekâ, metin tanıma özelliği ile entegrasyonda başarı sağlamıştır. Sinir Ağı, öncelikle kod üretiminin temel unsuru olan metin tanıma özelliğine sahiptir. Kod oluşturma,

 

 

MATRIX bir karma (PoS + PoW) konsensüs mekanizmasını benimser ve PoW kısmı için madenciliğe ihtiyaç duyulur. Madencilik hesaplaması Hash işlevleri değildir. Bunun yerine, Bayes bilgisayar modeli olan Markov Zinciri Monte Carlo’yu (MCMC) kullanır. PoW hesaplama bu tür uygulamalar için kitle kaynak kullanımı olarak değerlendirilebilir. Bu arada, farklı platformlarda MATRIX’i erişilebilir kılmak için çeşitli madencilik makineleriyle işbirliği yapar.

MAN Coin Özellikleri

 

man coin MAN coin nedir? MAN/USD yorum ve geleceği

 

Matrix Al Network MAN coin nedir? Genel özelliklerine bakalım, aşağıdaki temel özelliklerden dolayı Akıllı Blockchain olarak konumlandırılıyor

• Daha Hızlı Bir Blockchain:

man coin MAN coin nedir? MAN/USD yorum ve geleceği

Matrix, daha hızlı işlem sağlayacak yeni bir dinamik hiyerarşi üzerinde çalışmayı amaçlamaktadır. Buradaki takımın amacı, şu anda önde gelen ödemelerden daha iyi performans sağlamak ve her saniyede en az bir milyonluk bir işlem sunmaktır. Bunu, kümelenme düğümlerini farklı gruplara dağıtmak üzere dağıtılmış bir kümeleme algoritmasının oluşturulduğu Blockchain ağında dinamik bir hiyerarşi oluşturma sürecini gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır. Her bir düğüm grubu, işlem bilgilerinin ve işin ispat hesaplarının değiş tokuş edilmesi için geçici bir P2P ağı oluşturacak olan bir delege düğümünde oy kullanacaktır. Bu iş kanıtı ödülü daha sonra kümedeki diğer tüm düğümlerle paylaşılacaktır.

 

• Daha Kolay Bir Blockchain:

man coin MAN coin nedir? MAN/USD yorum ve geleceği

Matrix Blockchain akıllı sözleşmelerin tasarlanması için sıfır uzmanlık gerektirdiği için kullanımı daha kolay olacaktır. Matrix platformu, akıllı bir sözleşmeyi uygulamak için doğal dili kullanmanıza izin verecektir. Matrix ekibi böyle bir sisteme sahip olmak gerektiğine inanmaktadır, çünkü bir dil yazabilen veya konuşabilen çoğu kişi bir programlama işlemi yapamaz. Bu nedenle Matrix Al Network (MAN) , kontrat üretimini otomatik hale getirerek blok zincir uygulamalarının derinliklerini genişletmeyi amaçlamaktadır.

 

• Daha Esnek Bir Blockchain:

man coin MAN coin nedir? MAN/USD yorum ve geleceğiMatrix, akıllı sözleşmelerin uygulanması için doğal dillerin kullanılmasına izin verdiği için, mevcut Blockchainlerden çok daha esnek olan bir Blockchain sunar. Buradaki esneklik, Matrix’in, piyasanın ihtiyaçlarına göre değişen parametrelere nasıl uyum sağlayabileceğidir.

 

• Daha Güvenli Bir Blockchain:

man coin MAN coin nedir? MAN/USD yorum ve geleceği

Çoğu Blockchain platformuna benzeyen Matrix, kullanıcıların dijital varlıklarını kötü niyetli saldırılara karşı korumak istiyor. Fark, Matrix’in bu görevi yerine getirmek için yapay zekâ kullanması gerçeğinde yatmaktadır.

Ağ, dört ana bileşenden oluşan sağlıklı bir güvenlik çerçevesi sunacaktır:

1. Akıllı sözleşmeler için Sözdizimsel ve semantik analiz motoru.
2. Bu sözleşmelerin güvenlik özelliklerini doğrulamak için bir doğrulama araç takımı.
3. İşlem modelini tespit etmek ve tanımlamak için Yapay Zekâ tabanlı bir motor
4. Dinamik güvenlik kontrol ve iyileştirme için öğrenme tabanlı bir platform

MAN coin Road Map, Proje Aktiviteler:

man coin MAN coin nedir? MAN/USD yorum ve geleceği

Eylül 2018 temel altyapının başlatılması ve dağıtımı

1. Altyapı
2. Özel Zincir
3. Zincirler arası işlem

Aralık 2018 Yüksek hızlı bir ağın dağıtımı

1. AI/yapay hafıza özellikli PoS + PoW konsensüsü
2. Rastgele delege düğümleri üretimi
3. Evrimsel parametre optimizasyonu

Mart 2019 Dağıtım AI/yapay hafıza güvenli akıllı sözleşmeler

1. Resmi doğrulama
2. AI tabanlı proaktif koruma
3. AI özerk anayasa oluşturdu

Aralık 2019 Madencilik tesislerinin dağıtımı ve büyük veri uygulamaları

1. Madencilikleri
2. Bilgi işlem / madencilik tesisi
3. Büyük veri uygulamaları,

 

MAN coin sosyal medya

man coin MAN coin nedir? MAN/USD yorum ve geleceğiSosyal Medya Hesapları ve Takipçi Sayıları: Twitter: 12.000,

Telegram: 17.000,

Reddit: 5.000,

Linkedin: 619,

Facebook: 3.500

Matrix Al Network (MAN), şu anda, saniyede 1000 işlem gerçekleştirebilir – Ethereum tarafından gerçekleştirilen sayının 100 katı – ve saniyede 1M performans hedefiyle, blockchain teknolojisinde yeni ufuklar açma potansiyeline sahiptir. itsblockchain.com
Samurai Signals Görüşü :  Yeni nesil Blockchain denilebilinir. Teknolojik ve altyapı bakımından çok büyük bir yenilik getireceği, rakiplerini kıskandıracak sekilde fark yaratacağı aşikar. 2018 3 ncü çeğreğinde kendi mainnetine geçecek olması, degerinin hızla artacağına işarettir. Şimdilerde toparlayıp biriktirmekte fayda var.

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
MAN coin nedir? MAN/USD yorum ve geleceği
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir