1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Makro gurusu kripto alanının müthiş potansiyeline dikkat çekti, 100x yapabilir!

Makro gurusu kripto alanının müthiş potansiyeline dikkat çekti, 100x yapabilir!

Makro gurusu kripto alanının müthiş potansiyeline dikkat çekti, 100x yapabilir!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Global Macro Investor CEO’su Raoul Pal, kripto piyasasının çok önemli bir aşamanın eşiğinde olduğunu söylüyor.

Makro gurusu kripto alanının müthiş potansiyeline dikkat çekti, 100x yapabilir!

Makro ekonomi gurusu ve Real Vision CEO’su Raoul Pal, kripto alanın yıldırım hızında kabul görmeye devam ettiğini ve piyasanın yıldırım hızında katlanarak büyümenin eşiğinde olduğunu söylüyor.

Pal verdiği röportajda, kripto varlıkların daha önceki varlıklara göre çok daha hızlı benimsendiğinin altını çiziyor.

 

Kripto şu anda 150 milyon kullanıcıya sahip. Uyum oranı yılda %113 civarında. Temelde, bilinen tarihe bakıldığında, her hangi bir teknoloji adaptasyonunun iki katı hızla ilerliyoruz.

Herkes alana geliyor. Kurumlar, egemen fonlar, ETF tarafından perakende yatırımcılar, ulusal devletler, herkes.

kripto

Eski bir Goldman Sachs yöneticisi olan Pal, kripto alanının büyüklüğü ve merkezsiz yapısının kontrolü nerdeyse imkansız hale getireceğini söylüyor.

 

Bu benzersiz bir şey. Yakında 1 milyar kişi ye de ulaşılabilir. Şu anda 150 milyon insana dünya çapında dağıtılmış varlıkların kontrolü, neredeyse imkansız.

Pal, diğer geleneksel finansal piyasaların büyüklüğüne dayanarak, kripto piyasalarının önümüzdeki on yılda toplam 200 trilyon dolarlık bir değere ulaşacağını tahmin ediyor. Yazma sırasında, TradingView tarafından hesaplanan toplam kripto piyasası değeri 2,79 trilyon dolardır.

Şu anda,[kripto] 2,5 trilyon dolarlık bir varlık sınıfı. Dünyanın dört bir yanındaki büyük varlık sınıflarının çoğu, hisse senetleri, tahviller, gayrimenkul, 150 trilyon dolar ile 350 trilyon dolar arasında. Bu yüzden önümüzdeki 10 yıl içinde bunun 200 trilyon dolara çıkacağını düşünüyorum, yani bu bir varlık sınıfı için 100x. İnsanlık bunu daha önce hiç görmedi. Bu yüzden bu herkes için bir fırsat çünkü burada herkes mal varlığının %10’una sahip olabilir – herkes – en zengini ve en fakiri.

Canlı BTC fiyatı: $ 28,432.62

İlgili : Bitcoin teknik analizi, grafik ve yorumlar

https://www.youtube.com/watch?v=p00UJ4DJlKE
Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.