Macro Guru Raoul Pal yeni portfolyosunu açıkladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler kripto para yatırımcılarından Raol Pal son podcastde kripto yatırımları ve portfolyosu hakkında bilgi verdi.

Macro Guru Raoul Pal yeni portfolyosunu açıkladı

Real Vision CEO’su Raoul Pal, ayı piyasası ortasında, kripto paralarını tuttuğunu ve bunun yanında uzun vadeli yatırım olarak düşündüğü bazı hisse senetleri aldığını açıkladı.

Hiçbir şey satmadım. Büyüyen teknoloji hisselerinden alımlar yaptım. Eğer yanılmıyorsam bu bir süper trend, bir süper döngü. Bunlardan uzun vadede tutmak istersiniz.

Hangi şirketler kazanacak ya da kaybedecek? Bilmiyoruz. Dolayısıyla bir sepet alıyorsunuz. Aynı kripto da yükseliş trendini yakalamaya çalıştığınız gibi. Kriptoda da aynı. Eğer ağın gelişeceğini inanıyorsanız o zaman satın almaya başlayabilirsiniz.

Pal kripto para yatırımları konusunda da önemli bilgiler verdi. Bazı riskli ürünler sepeti oluşturduğunu ve Ethereum akıllı kontrat yatırımları olduğunu söyledi.

Piyasanın genelinde olmak istiyorum. Ayı piyasasında riskli ürünler her zaman korkutmuştur. Hangisinin batacağını hangisinin ayakta kalacağını bilemezsiniz. Ancak bir sepet yapabilirsiniz. Ancak yatırımınızın küçük bir bölümüyle tabi…

Ünlü CEO, NFT piyasasını da keşfetmeye çalıştığını söylüyor.

Bir kaç NFT aldım. Bored Ape işine girdim… Yuga’nın işlerini seviyorum.

ApeCoin (APE)‘in çıktığını gördüğümde, dahil olmak istedim, uzun vade tutabileceğim bir şey.

 

 

 

 

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Macro Guru Raoul Pal yeni portfolyosunu açıkladı
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.