1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Güncel Loopring fiyat analizi: Yeni ATH ile TOP 50’ye yükselen LRC fiyatı destek ve dirençleri

Güncel Loopring fiyat analizi: Yeni ATH ile TOP 50’ye yükselen LRC fiyatı destek ve dirençleri

Güncel Loopring fiyat analizi: Yeni ATH ile TOP 50’ye yükselen LRC fiyatı destek ve dirençleri
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasasının yeni yıldızı var ve adı da Loopring (LRC) coin. Hızla yükselen bu altcoin son zamanlardan her gün yeni ATH (tüm zamanların en yüksek değeri) kaydetti. LRC coin fiyat analizinin ne gösterdiğine ve destek/direnç seviyelerine bakalım.


Loopring fiyat analizi: LRC fiyatı ne olur?

Loopring (LRC) coin Ethereum tabanlı bir token ve son günlerde durmadan yükseldi. Loopring dün neredeyse 4.00 dolara yaklaşarak, 3.85 dolarda yeni ATH kaydetti. Bundan dolayı Loopring fiyatının yakında 5 dolara bile yükselebileceği düşünülüyor. Piyasanın yeni yıldızı sayılabilecek bu altcoinin önünde keşfedeceği yeni zirveler var.

Bu yazı hazırlanırken LRC coin 3.11 dolardan işlem görüyor. Ancak bugün yine 3.74 dolara kadar yükselerek gün içi zirve seviyesini kaydettiğini görüyoruz. Son 24 saatte yüzde 30’dan fazla yükseldi. Piyasa değeri de son yükselişler sonrası 4 milyar doların üzerini gördü.

İlgili – %800 yükselen Loopring nedir ve geleceği nasıl? Güncel LRC coin haber ve gelişmeleri

Loopring fiyat analizi: LRC fiyatı destek ve dirençleri

LRC/USD günlük grafik Kaynak: TradingView

Piyasa değerinin yükselmesi sonrası ise Loopring en büyük 50 coin arasında kendisine bir pozisyon ayarladı. CoinMarketCap verilerine göre Loopring şu an 42. sırada yer alıyor.

Yükselişten sonra Loopring, Helium (HNT) ve Tezos’tan (XTZ) sonra yer alıyor. EOS ise 43’e kaydı. Ardından ise Monera (XMR) ve Decentraland (MANA) sırasıyla 44 ve 45. sıradalar. Eğer LRC coin bu ralliye böyle devam ederse, en büyük 30 coine de meydan okuduğunu görebiliriz.

İlgili – Güncel Loopring – LRC coin fiyat tahmini, geleceği ve beklentisi 2021- 2025

Loopring (LRC) coin teknik göstergeler

Bu mega ralliden sonra Loopring (LRC) coin teknik göstergeleri de aşırı boğa bir duruma işaret ediyor. Günlük grafikte MACD boğa bölgesinin zirvesinde. RSI ise 90 seviyesinde ve yatay ilerliyor. Hala aşırı alıma işaret ediyor.

Öyle görünüyor ki kripto paranın rallisinin başlıca sebebi bir FOMO (kaçırma korkusu). Bundan dolayı eğer 4 dolar seviyesi kırılırsa Loopring fiyatı 5 dolara doğru koşmaya başlar.

LRC coin gün için verileri

Spot fiyat: 3.11 dolar
Trend: Güçlü boğa
Volatilite: Aşırı yüksek
Destek: 3.06
Direnç: 4 dolar

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: