Peter Brandt yeni Bitcoin tahmini ile bu kez ezber bozdu!

Peter Brandt yeni Bitcoin tahmini ile bu kez ezber bozdu!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin’in neredeyse her büyük fiyat hareketini doğru tahmin eden efsanevi analist, yeni Bitcoin tahmini ile yatırımcıları bu kez şaşırttı!

Peter Brandt’ten yeni Bitcoin tahmini: Litecoin, Bitcoin’den çok yükselecek!

Ünlü emtia ve kripto para analisti Peter Brandt, uzun vadeli olarak hala Bitcoin (BTC)’de boğa beklentisini sürdürüyor.

Bitcoin’in neredeyse her büyük fiyat hareketini doğru tahmin eden analist, BTC konusunda hala iyimser olduğunu ve uzun vadede büyük bir ralli beklediğini yineledi.

Brandt Bitcoin konusunda iyimser fakat, Litecoin’in yakın vadede Bitcoin’den daha iyi bir performans göstermesini bekliyor.

Tecrübeli trader ayrıca, dün (10 Kasım 2021) Twitter’da, Litecoin için potansiyel hedefi gösteren bir grafik yayınladı.

İlgili: Peter Brandt Litecoin için kritik hedefi açıkladı!

Popüler analist, Twitter’da 580.000 takipçisine Litecoin’in eylül ayındaki 239.12$’lık zirvede oluşan direnci kırdıktan sonra, büyük bir boğa koşusuna hazır olduğunu söyledi.


Peter Brandt yeni Bitcoin tahmini ile bu kez ezber bozdu!

“Litecoin, artan hacim ve WBB’ler sayesinde, eylül ayının en yüksek seviyesinin üzerine çıktı. Bu nedenle 2021’in en yüksek seviyesi olan 395 doları tekrar test etmesini bekliyorum.”

Brandt, Litecoin için olası hedefi 395 dolar olarak belirtse de “WBB’ler” terimini hangi anlamda kullandığını açıklamadı. Mumların gövdesinin genişlemekte olduğunu gösteren geniş gövdeli çubuklardan veya şu anda LTC için genişleme gösteren popüler bir indikatör olan haftalık Bollinger bantlarından bahsediyor olabilir. Hangisi olursa olsun, her iki gösterge de kripto için yükseliş görünümüne işaret ediyor.

İlgili: Ünlü analistten boğa koşusuna hazır 3 kripto para: Litecoin… 

(Bu hafta 193 dolardan %47 yükselen LTC, şu anda 283,94 dolardan işlem görüyor.)

Litecoin’in kısa vadeli fiyat hareketinin yanı sıra Brandt, enflasyona karşı güvenli bir liman olarak kabul ettiği Bitcoin’in uzun vadede nasıl bir görünüme sahip olduğundan da bahsetti.

“Piyasalarda kesinlikle emin olduğum bir şey var: ABD dolarının değer kaybetmesi.

Doğduğum zamanın 1 doları, bugün 8 cent değerinde.

Torunlarım benim yaşıma gelince, bugünün 1 doları muhtemelen değersiz olacak.

BTC.”

Analist, Bitcoin karşıtlarına, çeşitli kripto para birimlerinde düşüş öngörme konusunda iyi bir deneyime sahip olduğunu; bununla birlikte Nisan 2019’dan bu yana Bitcoin’de uzun vadeli yükseliş beklediğini söyledi.

“Trollerime not (okuyabildiğinizi varsayıyorum).

Bunu çok yavaş yazayım, belki böyle anlayabilirsiniz – hayatımda yalnızca bir kez kriptolarda short açtım: 14 Kasım 2018’de.

Nisan 2019’un başından beri sürekli BTC’de long, uzun pozisyondayım. Bitcoin fiyatının YÜKSELMESİNİ (Y-Ü-K-S-E-L-M-E-S-İ-N-İ) istiyorum.”

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Peter Brandt yeni Bitcoin tahmini ile bu kez ezber bozdu!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.