Ethereum balinasının yeni gözdesi Shiba Inu!

Yaşayan efsane Peter Brandt’ten Shiba coin yatırımcılarını sevindiren analiz!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

En büyük Shiba Inu cüzdanlarından birinin sahibi olarak bilinen Ethereum balinası, düşüşe aldırmadan SHIB biriktiriyor! 45 milyon dolarlık kripto pörtföyüne, bir kez daha devasa miktarda Shiba Inu tokeni ekledi.

Ethereum balinası en fazla Shiba Inu tutuyor!

Ethereum balinası ‘Gimli’ 45 milyon dolarlık kripto pörtföyüne 31 milyar Shiba Inu (SHIB) tokeni ekledi!

WhaleStats’tan alınan verilere göre, ‘Gimli’ olarak bilinen Ethereum balina cüzdanı salı günü 1.710.391 dolar değerinde 31.343.807,428 SHIB tokeni satın aldı.

Ethereum balinasının yeni gözdesi Shiba Inu!

Aynı zamanda en büyük Shiba Inu cüzdanlarından birinin sahibi olarak bilinen bu balina, son alımla birlikte 45 milyon dolarlık SHIB portföyüne 1,7 milyon dolar daha eklemiş oldu.

Bu arada şu anda dolaşımdaki SHIB arzının yaklaşık yüzde 66’sı, 10 hesap tarafından tutuluyor. Bu kadar büyük bir merkezileştirilmiş fon, kriptonun yatırımcıları için, ciddi bir tehlike işareti olabilir.

İlgili: SHIB balinasından Shiba Inu fiyatını coşturacak hamle!

Cüzdanın toplam portföyüne bakılacak olursa; Gimli’nin hodl ettiği paralar arasında en büyük payın toplam 863 milyar SHIB ile Shiba Inu’ya ait olduğu görülüyor.


SHIB’den sonra Gimli, 28 milyon dolarlık 33 trilyon Samoyedcoin (SAMO) tokenine sahip. SAMO, Solana blockchaini üzerinde geliştirilen ve Dogecoin’den ilham alan köpek temali bir başka meme coinidir.

Gimli’nin en büyük üçüncü holdingi ise, Ethereum (ETH). Balina, cüzdanında 18 milyon dolar değerinde toplam 3.781 ETH tutuyor.

Ayrıca balina cüzdanında, nispeten daha az miktarda olsa da Decentraland, Fantom, Polygon ve Chainlink gibi kripto paralar da bulunuyor.

Son birkaç gün içinde büyük miktarlarda gerçekleşen balina alımlarına rağmen, Shiba Inu düşüş eğiliminden kurtulamadı.

İlgili: En güncel Shiba Inu (SHIB) fiyat tahminleri 2021-2030

Tokenin değeri, son 24 saatte %4.38 oranında düşüş kaydetti. Son yedi gün içinde Shiba Inu, değerinin %8’inden fazlasını kaybederken, yazımızı yayına hazırladığımız sırada 0.0005135 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ethereum balinasının yeni gözdesi Shiba Inu!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.