Litentry LIT coin nedir? LIT/USD yorum, geleceği ve haberler

Litentry LIT coin nedir? LIT/USD yorum, geleceği ve haberler
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Litentry (LIT) coin nedir? LIT coin yorumları nasıl? LIT coin geleceği ve fiyat tahminleri umut vadediyor mu? LIT coin ile ilgili gelişmeler bu yazımızda.

Litentry LIT coin yorum

 

LIT/USD – 1 LIT coin kaç dolar? Canlı LIT coin fiyatı

Litentry (LIT) coin yorumları ve geleceği ile ilgili öngörülere geçmeden önce bu kripto para projesinin ne olduğuna bakalım.

Litentry (LIT) coin nedir?

Litentry (LIT) coin, kullanıcıların farklı blockchain ağlardaki kimliklerini toplamasına ve yönetmesine olanak sağlayan bir gizlilik odaklı merkeziyetsiz kimlik çözümü olarak tanımlanabilir. Litentry, kullanıcıların kimliklerini gizli tutarak gizliliklerini korur. Ayrıca, Litentry merkeziyetsiz bir ağ olduğundan, kullanıcıların kimlikleri herhangi bir merkezi otorite tarafından kontrol edilmez.

Litentry (LIT) gizlilik odaklı merkeziyetsiz bir kimlik toplama oracle ağı olarak da nitelendirilebilir. Substrate çerçevesi üzerine inşa edilmiş ve Polkadot, EVM tabanlı platformlar ve diğer çoklu zincir ekosistemler için uyarlanmıştır. Güvenli Yürütme Ortamları (TEE), doğrulanabilir kimlik ve özelleştirilebilir puan hesaplama kullanarak dijital kimlik alanında yeni bir döneme öncülük ediyor.

Litentry projesinin amiral ürünü IdentityHub, blockchain ağlardaki kimliklerin yönetilmesi ve kimliklerin doğrulanması alanını yeniden şekillendiriyor. Web2 ve Web3’ü birbirine bağlayan kendi kendini yöneten kullanıcı merkezli kimlik yaklaşımı, kullanıcı etkinliği ve kimlik verisi yönetimi için sağlam bir çözüm sunuyor.

IdentityHub ve benzersiz staking mekanizmaları gibi araçlarla Litentry, merkeziyetsiz alandaki kullanıcılar ve projeler için etkileşimi ve faydayı yeniden tanımlayan, birleşik, gizlilik odaklı merkeziyetsiz bir kimlik altyapısı kurmaya kendini adamıştır.

Litentry, henüz geliştirme aşamasında olmasına rağmen, büyük potansiyele sahip bir proje. Merkeziyetsiz kimlik yönetimi alanında lider bir proje olma potansiyelini taşıyor.

Litentry’nin bazı faydaları ve kullanım alanlar şunlar:

  • Kullanıcılar, farklı platformlarda veya hizmetlerde birden fazla hesap oluşturmak yerine, tek bir kimlik kullanarak çeşitli hizmetlerle etkileşime girebilirler.
  • Litentry, kullanıcıların kimliklerini gizli tutarak gizliliklerini korur.
  • Litentry, merkeziyetsiz bir ağ olduğundan, kullanıcıların kimlikleri herhangi bir merkezi otorite tarafından kontrol edilmez.
  • Litentry, Polkadot, Ethereum ve diğer blockchain ağlarla uyumludur.

Litentry’nin yerel kripto para birimi LIT coin adıyla biliniyor. LIT, Litentry ağında işlem yapmak, staking yapmak ve ödül kazanmak için kullanılır. LIT, şu anda Binance, KuCoin ve Gate.io gibi kripto para borsalarında işlem görüyor.

İlgili – Bitcoin (BTC/USD) Yorum: Fiyat, Grafik ve Geleceği

LIT coin grafiği ve fiyatı

LIT coin grafiği ve fiyat verileri de bu coini anlamamız için önemli bilgiler sağlıyor. CoinMarketCap verilerine göre, LIT coin 2021 yılındaki boğa koşusu sırasında tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetti. Ancak ardından bu zirveden yüzde 95’i aşan bir düşüş yaşadı. 2022 yılında ise yeni bir dip seviye gördü. LIT coinin zirve ve dip seviyeleri şöyle:

  • LIT coin tüm zamanların en yüksek seviyesi: 14.73 dolar (16 Şubat 2021)
  • LIT coin tüm zamanların en düşük seviyesi: 0.3893 dolar (12 Mayıs 2022)

LIT Litentry LIT coin nedir? LIT/USD yorum, geleceği ve haberler

LIT coin grafiği ve fiyatı Kaynak: TradingView

LIT coin fiyatı düşüş sürecinden sonra 0.6 dolar bölgesinde yükselişe geçti ve şimdi 0.9 dolar bölgesinde dirençle karşı karşıya. Daha önce de bu seviye ile etkileşimde bulunduğunu görüyoruz.

LIT coin geleceği ve fiyat tahmini

Litentry (LIT) coin, merkeziyetsiz kimlik yönetimi alanında yeni bir çığır açabilecek potansiyele sahip bir proje. Litentry, henüz geliştirme aşamasında olmasına rağmen, hızla büyüyor ve birçok önemli ortaklık kuruyor. Bu da Litentry’nin gelecekte başarılı bir proje olma potansiyelini artırıyor.

Analizler LIT coin fiyatının 2025 yılında 3 dolar bölgesinde olabileceğini gösteriyor. 2030 öngörüleri ise 9 dolar bölgesine işaret ediyor.

Yıl Minimum fiyat Ortalama fiyat Maksimum Price
2024 $1.99 $2.36 $2.40
2025 $2.73 $3.31 $3.36
2026 $3.55 $4.04 $4.21
2027 $3.55 $4.04 $4.21
2028 $4.39 $4.81 $4.92
2029 $6.24 $6.69 $6.91
2030 $9.01 $9.38 $9.54
2031 $12.71 $13.11 $13.29
2032 $17.33 $17.87 $18.02

Litentry’nin gelecekte daha da büyümesi ve daha fazla kullanım alanı bulması bekleniyor. Bu da LIT coinin fiyatının yükselmesine neden olabilir. Ancak, LIT coinin geleceği hakkında kesin bir şey söylemek mümkün değil. Kripto para piyasası oldukça volatiliteli bir yapıya sahip ve fiyatlar ani yükseliş ve düşüşlere maruz kalabilir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Litentry LIT coin nedir? LIT/USD yorum, geleceği ve haberler
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.