Litecoin ekosisteminde Covid-19 aşısı bulundu!

litecoin yorum
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Litecoin yorumları Koinmedya’da. LTC nereye gidiyor, LTC hakkındaki uzman yorumları neler?

Litecoin ekosisteminde Covid-19 aşısı bulundu!

Litecoin, Covid-19 pandemisinin etkilerini üzerinden atmışa benziyor. Öyle ki LTC, Covid-19’un kripto para piyasalarını vurduğu ve ‘Kara Perşembe’ olarak tabir edilen 13 Mart 2020 kaosunda yaşadığı bütün kan kaybını telafi etmiş, bir diğer deyişle Covid-19’un aşısını bulmuş görünüyor.

litecoin yorum Litecoin ekosisteminde Covid-19 aşısı bulundu!

CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %12 Artan Litecoin, son 10 günlük süreçte ise %40 değer kazandı.

Piyasa değeri an itibariyle 5.4 milyar dolara ulaşmış olan LTC, son bir haftada gösterdiği performansla Bitcoin Cash’i geride bırakarak kripto para sıralamasında 5. Sıraya kadar yükseldi.

[vc_raw_js]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[/vc_raw_js]

Litecoin sergilediği bu performans ile, ilk altcoin olma özelliği hasebiyle söylenen ‘Bitcoin altınsa Litecoin gümüştür’ sözünü bir bakıma haklı çıkardı.

İlgili haber: Litecoin (LTC) nedir, nereden ve nasıl satın alınır?

Mart 2020’deki Kara Perşembe’de 25 dolara kadar düşen Litecoin, o günden bu yana %233’lük muazzam bir yükseliş sergileyerek, krizi fırsata çevirmeyi başarabilenlerin yüzünü bir hayli güldürdü.


Litecoin 2019 Halving’inde ulaştığı 146 dolara yeniden ulaşabilir mi?

Aynı Bitcoin gibi Litecoin’de halving etkinliklerine ev sahipliği yapan bir kripto paradır. Son Halving (yarılama) etkinliğini 5 Ağustos 2019’da gerçekleştiren Litecoin, blok ödüllerin 25 ltC’den 12.5 LTC’ye düşürmüştür. Arz da yaşanacak bu azalma da direk LTC fiyatlarını etkilemiş ve Litecoin Haziran 2019’da 146 dolara ulaşarak 2017 boğa koşusunun ardından en büyük süksesini gerçekleştirmiştir.

Gördüğünüz gibi Litecoin oldukça volatil bir profil sergilemektedir. İçinde bulunduğumuz boğa sezonu dinamikleri düşünüldüğünde LTC’nin, 146 dolara ulaşamaması pek zor görülmüyor. Ancak yine de, işlemlerinizi dünyanın en volatil pazarı olan kripto pazarında açtığınızı unutmayın ve stop emirlerinizi işlem tahtanızdan eksik etmeyin. Çünkü artan dom ile birlikte, Bitcoin’den gelecek sert hareketler altların bir anda kan gölüne dönmesine neden olabilir. Sermayenizin en büyük kozunuz olduğu gerçeğini asla göz ardı etmeyin.

İlgili haber: Bitcoin dom teknik analizi: Bitcoin dom ne olacak?

Canlı Litecoin grafiği – LTC, Dolar ve Türk Lirası

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Litecoin ekosisteminde Covid-19 aşısı bulundu!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.