1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Kurumsal yatırımcılar tüm sermayelerini onlara yatırıyor!

Kurumsal yatırımcılar tüm sermayelerini onlara yatırıyor!

Kurumsal yatırımcılar tüm sermayelerini onlara yatırıyor!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kurumsal yatırımcılar Dijital varlık yöneticisi CoinShares’e göre, yatırımlarının Bitcoin ve altcoin piyasalarına sermaye tahsis etme şeklindeki bir değişikliğini aşağıda detaylı olarak anlatıyor.

 

Kurumsal yatırımcılar Bitcoin, Ethereum, Solana ve iki ek altcoin’e sermaye döküyor

 

Dijital varlık yöneticisi CoinShares, kurumların Bitcoin ve altcoin piyasalarına sermaye tahsis etme şeklindeki bir değişikliğini detaylandırıyor.

 

Firmanın son raporuna göre, ABD’de ilk Bitcoin (BTC) vadeli işlem borsa yatırım fonunun (ETF) piyasaya sürülmesiyle tetiklenen gelgitli bir giriş dalgası dengelendiği görüldü.

 

Varlık yöneticisi, kripto kralının bir önceki hafta 1.450.000.000.000 dolara kıyasla yaklaşık 268.000.000 dolar yeni giriş gördüğünü söyledi.

 

Aynı zamanda CoinShares, akıllı sözleşme platformları Ethereum (ETH) ve Solana (SOL) girişlerinde bir artış olduğunu bildirdi.

 

Art arda üç haftalık çıkıştan sonra, Ethereum 16.600.000 dolarlık girişle rekoru kırdı.

 

Solana da yükselişte ve geçen haftaki 8.000.000 dolara kıyasla 14.700.000 dolardan fazla yeni giriş kaydetti.

 

Polkadot (DOT) sahneye çıktı ve bir önceki hafta 400.000 dolara kıyasla 6.200.000 dolar yeni girişler kaydetti. Cardano (ADA), önceki toplam 5.300.000 dolara kıyasla 5.000.000 dolarda sabit olarak kaldı.

kurumsal yatırımcılar

CoinShares’e göre, kurumsal yatırımcılar belirli altcoinleri hedefledikçe, aynı anda çok varlıklı yatırım ürünlerinden para çekiyorlar.

 

“Çok varlıklı yatırım ürünlerinde, şu anda 3 haftalık bir çıkış döneminde 23 milyon ABD doları tutarında rekor bir çıkış görüldü. Yatırımcıların şu anda tek satırlı riski tercih ettiğine ve altcoin risklerine karşı daha seçici hale geldiğine inanıyoruz.”

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.