Kriz ortasında İspanya’dan bir ilk sayılacak kripto para açılımı!

Kriz ortasında İspanya'dan bir ilk sayılacak kripto para açılımı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin ve kripto para piyasalarında Rusya-Ukrayna çatışması ve FED politikaları nedeniyle bir krizi oramı yaşanıyor. Bu kriz ortamında İspanya’dan bir ilk sayılacak kripto para açılımı geliyor.


Kriz ortasında İspanya’dan bir ilk sayılacak kripto para açılımı!

İspanya’nın en büyük bankalarında Bnext, finansal açıdan önemli teknoloji açılımlara neden oluyor. Fintech konusunda Bnext, İspanya merkezli inovasyonlara öncülük ediyor. İspanya’daki açılımlar sadece İspanya’yı değil İspanyolca konuşan tüm ülkeleri de etkileyebilir.

Yaklaşık 20 ülkede İspanyolca konuşuluyor. ABD’de ise resmi ikinci dil İspanyolca! İspanyolca konuşulan bazı ülkeler; Porto Riko, Arjantin, Şili, Kolombiya, Meksika, Panama ve diğer Latin Amerika ülkeleri.

İspanya’nın en büyük Neo-Bank unvanına sahip olan Bnext, kendi kripto parasını çıkarmaya hazırlanıyor. B3X isimli kripto paranın satışı 1 Mart 2022’de Salı günü yapılacak.

Neo Bankalar, bankacılık işlemlerini fiziksel şubelerden ziyade online yürüten banka olarak biliniyor. Günümüzde bankacılık işlemleri internetin gelişmesi, akıllı telefonları ve Korona salgınının etkisi ile zaten fiziksel bankacılıktan online bankacılığa geçiş gösteriyor. İnternet üzerinden dakikalar içerisinde işlem yapılabilirken bankalarda uzun kuyruklarda beklemek istemeyen kullanıcılar, yoğun biçimde internet bankacılığına akın ediyor. Bnext de zamanın ruhuna uyarak bir adım daha atıyor ve kendi kripto parasını çıkarıyor.

Bnext, 750,000’in üzerinde müşterisine bankacılık hizmeti sunuyor ve milyarlarca dolar değerinde işleme imza atıyor. 2021 yaz aylarında Bnext, kripto para işlemleri için Algorand ile iş ortaklığı geliştirmişti.

Lütfen Bkz: Güncel Algorand fiyat tahmini

Bnext, piyasaya sürmeyi planladığı kripto para için bir cüzdan uygulaması da geliştirdi. Bnext Wallet App uygulaması Google Store ve Apple Store gibi birçok platformlardan indirilebiliyor.


Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Kriz ortasında İspanya’dan bir ilk sayılacak kripto para açılımı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.