1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Gate.io neden IEO platformları arasında lider konumda?

Gate.io neden IEO platformları arasında lider konumda?

Gate.io neden IEO platformları arasında lider konumda?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Küresel kripto piyasalarının inanılmaz bir hızla genişlemesiyle birlikte, dünyanın dört bir yanındaki yatırımcılar “bir sonraki fırsat yatırımını” bulmayı umarak gizli bir cevher arıyorlar. Gate.io Startup IEO platformları içerisinde en popüler projelerden biri haline geldi. Gate.io yatırımcılara gelecek vaat eden yeni projelere erken başlamasına yardımcı oluyor.

 

IEO nedir ve avantajları nelerdir?

IEO’lar (İlk Borsa Teklifleri), erken aşamadaki kripto şirketlerine, aynı anda önde gelen bir kripto borsasında listelenirken, normal kripto yatırımcılarından fon toplama fırsatı verir. Şirketler için ICO’ların aksine IEO, kripto para projelerinin kapsamlı bir şekilde incelemesi imkan tanır. Bu sayede IEO’lar yatırımcılar için daha güvenli ve tercih edilebilir hale geliyor.

EIO’lar platformlarında listelemeyi, dolandırıcılığı ortadan kaldırmayı ve uzun vadeli projelere odaklanmayı umarak yüksek potansiyel barındırır. EIO’lar sayesinde yeni ve potansiyeli olan kripto projeler kısa bir sürede listelenir ve milyonlarca potansiyel kullanıcıya erişim sağlar.

 

Gate.io girişimi nedir?

 

Gate.io Startup, dünyanın en popüler IEO platformlarından Gate.io’nun kendi platformudur ve Gate Ventures tarafından doğrulanmış ve desteklenmiştir.  Gate.io Startup ile yatırımcılar, platformda listelenen Fantom ve Harmony gibi yeni ve yenilikçi projelere erken erişim sağlayabiliyor.

Gate.io Startup’ta listelenen projeler, genellikle operasyonlarının çok erken aşamalarındadır ve Startup ekibi, projelerin kapsamlı bir incelemesini yapar. Bu projelerin hedeflerini, finansmanını, hesap verebilirliğini ve ayrıca ekip üyelerini ve projede yer alan diğer paydaşları değerlendirir. Gate.io Startup, kullanıcıların varlıklarını ve yatırımlarını güvende tutmayı taahhüt ediyor. Gate.io Startup’da sunulan bir projenin bir yıl içinde başarısız olması durumunda firma, ödenen paranın %65’i oranında geri ödemeyi sağlayacağını duyuruyor.

Gate.io Startup’ta ​​​​ listelenen projelerin çoğu yüksek ROI oranlarını gördü. Aylık bazda en yükse kârlılık Ocak 2022’de görüldü ve 80 katlık getiri elde edildiği gözlendi. CryptoRank verilerine göre Gate.io Startup, 23 Şubat 2022 itibariyle şu anda ortalama %152,71 ROI oranına ve %2,241.7 ATH ROI oranlarına ulaştı.

Neden Gate.io Startup’ı seçmelisiniz?

Gate.io Startup ekibi, dünya çapında kripto para birimlerine olan talep artmaya devam ederken, büyüme potansiyeli olan yeni piyasalar ve ürünleri inceleyerek sürekli olarak yeni fırsatlar araştırıyor. Gate.io; NFT’ler, GameFi, DeFi ve Web3 gibi son günlerin gözde endüstrilerini yakından izliyor ve ilgi göstermeye devam ediyor.

Gate.io yöneticisi Marie Tatibouet şunları söyledi:

“2021 yılı boyunca sektördeki hem geleneksel hem de kurumsal yatırımcıların miktarı hızlıca arttı ve kripto piyasası yeni zirvelere ulaştı. Piyasaya olan ilgi artmaya devam ederken, bu alandaki yeni projeleri desteklemeye ve yatırımcıların Startup aracılığıyla potansiyeli yüksek ve değer taşıyan projelere erken girmelerine destek olmaya kararlıyız.”

Gate.io ekosistemi tarafından sunulan kaynakları etkin biçimde kullanarak Gate.io Startup ve özellikle Gate Ventures, hem yatırımcılara hem de projelere benzersiz katlılar sunmaktadır. Platformda sadece yüksek potansiyele sahip ve kapsamlı bir şekilde incelenmiş projeler listelenir. Bir sonraki “büyük fırsatı” arıyorsanız, Gate.io Startup’ta listelenmiş olabilir.

Fırsatları görmek için Gate.io Startup sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.