1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Kripto uzmana göre bu kitle harekete geçerse büyük bir yükseliş gelir

Kripto uzmana göre bu kitle harekete geçerse büyük bir yükseliş gelir

Kripto uzmana göre bu kitle harekete geçerse büyük bir yükseliş gelir
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para sektörünün önemli şirketlerinden birinin üst düzey yöneticisi, piyasanın yeni bir yükseliş için hazırlık aşamasında olduğunu belirtiyor. Böyle düşünmesinin sebeplerini de açıklıyor. Ayrıntılara bakalım.


Kripto uzmana göre bu kitle harekete geçerse büyük bir yükseliş gelir

Akıllı sözleşme platformu Avalanche’ı (AVAX) inşa eden teknoloji şirketinin üst düzey yöneticisi, şu an elinde stabil coin bulunan birçok kripto yatırımcının alım yaparak piyasaya girme hazırlığında olduğunu düşünüyor.

Ava Labs Başkanı John Wu, Bloomberg’e verdiği röportajında, kripto para sektörünün temellerinin güçlenmeye devam ettiğini vurguluyor. Hem de son bir yılda piyasada gördüğümüz fiyatlardaki keskin düşüşe rağmen.

John Wu, özellikle şu an elinde stabil coin tutarak piyasası kenardan izleyen kitleye dikkat çekiyor. Ona göre bu kitle yeniden yatırım yaparak kazanç sağlamak için fırsat kolluyor. Şöyle açıklıyor:

“Piyasanın anlaması gereken şu ki kripto para alanında bir Alfa olacak. Bunun için çok önemli sebepler var.

Temeller gerçekten de yükseliyor ve iyileşiyor. Teknik alana bakarak kripto para piyasası değerinin düştüğünü düşünüyorsanız, gerçekten de düştü ancak stabil coinler düşmedi.

Bu da şu demek. İnsanlar saklanıyor ve yeniden yatırım yapmak için zaman kolluyor.”

Uzmanın bahsettiği “Alfa”, yatırımcıların bir varlığın ortalama getirisinden daha fazlasını kazandıkları dönemler için kullanılan bir ifade.

İlgili – Bitcoin fiyatı kritik $20k bölgesinden nereye gider? Güncel BTC teknik analizi

Wu’dan Ethereum’un PoS geçişi ve Merge açıklaması

Ethereum kıtlığı

Ava Labs Başkanı John Wu, aynı zamanda Ethereum ve yaklaşan Proof of Stake (PoS) konsensüs mekanizmasına geçiş ile ilgili de konuşuyor. Wu, Merge’in Alfa gelirler getireceğini belirtiyor. Hem de ETH ve Bitcoin’in (BTC) Nasdaq ile risk korelasyonunun mevcut 0,75 seviyesinden düşüp düşmediğine bakılmaksızın.

Yine de şu uyarıda bulunuyor:

“Ben şahsen kripto kışının bir süre daha devam edeceğini düşünüyorum. Ancak yine de yeni uygulamalar ve çıkacak yeni protokolleri sabırsızlıkla bekliyorum. Bunlar kuruluşların çalışma ve kurulma şeklini kelimenin tam anlamıyla yeniden tanımlayacak.”

İlgili – Ethereum fiyatı için sırada ne var? Güncel ETH teknik analizi

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.