1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Kripto piyasasına geri dönen Elon Musk’ın odağındaki sürpriz 2 coin

Kripto piyasasına geri dönen Elon Musk’ın odağındaki sürpriz 2 coin

Kripto piyasasına geri dönen Elon Musk’ın odağındaki sürpriz 2 coin
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Elon Musk yine bir tweet paylaşarak kripto topluluğunun dikkatini çekti. Öyle görünüyor ki dikkatini bu sefer 2 coine vermiş. Sektör liderlerine göre, Tesla CEO’su kripto para piyasasına geri dönüyor.


Kripto piyasasına geri dönen Elon Musk’ın odağındaki sürpriz 2 coin

Dünyanın en zengin adamlarından biri olan Elon Musk, her zaman sıra dışı yöntemlerle kripto boğalarına takılıyor. Birkaç kripto parayla ilgili olan Musk, bu ilgisini doğrudan göstermiyor. Bunun yerine 61 milyonluk Twitter takipçisine kripto varlıkları içeren çeşitli meme paylaşımlar yapıyor. Bu paylaşımları hem kripto topluluğunu merak içinde bırakıyor hem de piyasaya büyük etkileri oluyor.

Kripto para piyasası yeni bir canlanma yaşıyor. Bitcoin ve Ethereum, her ikisi de önemli ölçüde yükselişler kaydetti. Piyasa da buna çok sayıda boğa tepkisiyle cevap verdi. Popüler Bitcoin ve Ethereum destekçileri önümüzdeki hafta için heyecanlarını ifade ederken, Elon Musk da kripto para piyasasında yaşananlara dikkat ettiğini bildiren bir tweet paylaştı. Öyle görünüyor ki Musk, Bitcoin ve Ethereum’da yaşanan gelişmeleri takip ettiğini üstü örtülü de olsa açıklıyor.

İlgili – Bitcoin Diamond nedir ve geleceği nasıl? Güncel BCD haber ve gelişmeleri

Doğal olarak 61 milyon takipçisi olan Musk’ın tweeti çok sayıda etkileşim görüyor. Sadece tweeti beğenenler şu an yarım milyonun üzerinde.

Bunun dışında kripto para topluluğu şu an Musk’ın bu tweeti ile ne demek istediğini merak ediyor ve mesajın arkasındaki anlamı çözmek için çabalıyor.

İlgili – Elon Musk ve Tesla, Bitcoin alarak turnayı gözünden vurmuş

Aralarında Tron’da Justin Sun gibi sektörün önemli isimleri, bu tweet ile Musk’ın kripto para piyasasına geri döndüğü mesajını verdiğini düşünüyor. BitMex ve Okex gibi borsaların CEO’ları ise Musk’ın bu sefer dikkatli davranarak “işleri karıştırmamasını” istiyor.

Tabii Musk bu tweet ile ne demek istiyor bilinmiyor. Yine de kripto topluluğu milyarder işadamını kucağını açarak bekliyor. Paylaştığı tweette geçen Bitcoin ve Ethereum’un fiyatları ise henüz ne büyük düşüş ne de büyük yükseliş yaşadı.

Daha önce Musk’ın bir yavru köpek resmi paylaşması Dogecoin ve Shiba Inu’ya yeni zirveler yaptırmıştı.

Kripto piyasasına geri dönen Elon Musk’ın odağındaki sürpriz 2 coin

Kaynak