1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Kripto piyasası canlanınca %100’den fazla yükselen 4 altcoin

Kripto piyasası canlanınca %100’den fazla yükselen 4 altcoin

Kripto piyasası canlanınca %100’den fazla yükselen 4 altcoin
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasası genelinde ralli yaşanırken, özellikle 4 altcoin daha büyük bir yükseliş ile performans olarak piyasanın geri kalanını çok geride bıraktı. Bu coinlerle ilgili ayrıntılara bakalım.


Kripto piyasası canlanınca %100’den fazla yükselen 4 altcoin

Son bir haftanın en sıcak coinlerinden biri Conflux (CFX). Conflux (CFX) halka açık bir blockchain ve amacı Asya ile Batı toplulukları ve ekonomilerini bir araya getirmek.

CFX fiyatı son 7 günde 0,14 dolardan 0,42 dolar seviyesine yüzde 200’lük bir artık kaydetti. Conflux fiyatı şimdi de kısa süre önce gördüğü zirveye yakın bir seviye olan 0,41 dolardan işlem görüyor.

İlgili – Ünlü CEO’dan Bitcoin için %270 yükseliş tahmini

Sırada MASK var. MASK, Ethereum (ETH) tabanlı merkezsiz otonom organizasyon olan Mask’in yerel yönetim tokeni. Mask Network bir merkezsiz portal ve kullanıcılara mevcut sosyal medya ağları üzerinden blockchain özelliklerine ulaşma olanağı sağlıyor.

MASK token fiyatı 13 Mart’taki 2,70 dolar seviyesinden haftalık zirvesi olan 6,66 dolara yüzde 146’lık bir ralli yaptı. CFX gibi MASK de haftanın zirvesine çok yakın 6,51 dolardan işlem görüyor.

Türkiye’de Bitcoin’den daha çok alınıp satılan 3 altcoin: The Graph (GRT), Fetch.ai (FET) ve Chiliz (CHZ)

Kısa süre önceki yükselişi ile dikkat çeken başka bir altcoin ise Stacks (STX). Stacks (STX), katman 1 protokol ve amacı akıllı sözleşmeler üzerinden Bitcoin’in kullanımını artırmak amacıyla hareket ediyor.

STX fiyatı 12 Mart’taki 0,57 dolar dip seviyesinden haftalık zirvesi 1,30 dolara doğru yüzde 128’lik ralli yaptı. Ardından bir miktar gerileyerek şimdi 1,19 dolardan işlem görüyor.

İlgili – Coinpedia’nın 2023 için önerdiği 3 altcoin

Listedeki son coin ImmutableX (IMX). Geliştiricilerin blockchain tabanlı oyunlar ve NFT’ler için hızlı, ölçeklenebilir ve güvenli uygulamalar oluşturmasını sağlamak için tasarlanmış bir protokol.

IMX fiyatı 0,78 dolar dipten 1,59 dolara yüzde 103 ralli yaptı. Piyasa değerine göre 45. sırada olan bu coin şu an 1,53 dolardan yani haftalık zirvesine yakın işlem görüyor.

Kaynak

Etiketler: