1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Coinpedia’nın 2023 için önerdiği 3 altcoin

Coinpedia’nın 2023 için önerdiği 3 altcoin

Coinpedia’nın 2023 için önerdiği 3 altcoin
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasası yeni bir yükseliş dalgasına kapılırken, Coinpedia da traderlere portföyleri için 3 kripto para öneriyor. Bu coinler ile ilgili ayrıntılara bakalım.


Coinpedia’nın 2023 için önerdiği 3 altcoin

Kripto para piyasasında birkaç yeni trend var. Mesela ilk önce meme coinlerin popülerliğinin artmaya başladığı görüyoruz. Bu listenin başında ise Floki ve Shiba Inu var. Buna ek olarak kripto sektöründe 2023’te bir devrim oluşturabilecek yeni bir konsept de var. Yapay zeka (AI) ve makine öğrenimini blockchain alanına gerilen proje Avorak AI bu konuda öne çıkıyor.

Coinpedia’nın önerdiği bu 3 altcoin ile ilgili ayrıntılara bakalım.

Floki (FLOKI)

Floki hala yeni sayılabilecek coinlerden biri ve 2021 yılında çıkarılmıştı. Bu coine ise popüler bir meme ilham olmuştu. Ancak ardından dikkat çeken oranda bir FLOKI topluluğu oluşturabildi. Binance Smart Chain üzerinde çalışan merkezsiz bir kripto para olan FLOKI’nin maksimum arzı 10 milyar token.

İlgili – Floki Inu nedir ve geleceği nasıl? Güncel FLOKI coin haber ve gelişmeleri

shiba elon musk

Shiba Inu (SHIB)

Coinpedia’nın önerdiği bir sonraki coin SHIB ve bu coin de aynı isimli Japon köpek türünün adını alarak çıkarıldı. Shiba Inu, Dogecoin’e benzerliğinden doları önemli ölçüde popülerlik kazandı. Toplam 1 katrilyon arzına sahip SHIB, temelde ticaret ve spekülasyonlar için kullanılıyor. Bir memeden ilham alınarak başlatılan bu token Ağustos 2020’de piyasaya sürülmüştü. Özellikle 2021 yılında ünlü girişimci Elon Musk’ın tanıtımları ile popüler olmuştu. Ancak ardında kendi merkezsiz borsası, Shibarium ağı gibi çalışmalara imza atarak giderek büyüdü.

İlgili – İşte, Shiba Inu’da büyük ilgiye yol açan yeni olay

Avorak AI (AVRK)

Avorak AI, işlemlerini gerçekleştirmek için blockchain teknolojisini kullanan bir yapay zeka platformu. Makine öğrenimi, NLP ve tahmine dayalı analizler de dahil olmak üzere çeşitli yapay zeka hizmetleri sunuyor. AVRK isimli kendi kripto parasına sahip. Şu an ICO aşama 2 üzerinden coin satışı gerçekleştiriyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: