Güncel Stellar, Solana ve AVAX fiyat geleceği yorum analiz

Bitcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Güncel kripto para teknik analizi, önemli göstergeler ve pariteler için haberimizin içeriğine göz atabilirsiniz.


Güncel kripto para teknik analizi; Stellar Solana AVAX fiyat analizi

XLM coinde %200’lük fırsat

Son dönemde kripto para piyasaları oldukça hareketli. Piyasanın lisedi Bitcoin %20 artış gösterdi. Moda olan coin ise %60’ın üzerinde bir artış gösteren, Dogecoin katili olarak adlandırılan Shiba coin. Ancak bütün bunlar arasında XLM’in yatırımcısını hayal kırıklığına uğrattığını söylememiz gerekir. XLM boğaları yorgun durumda. Bu durumun pozitif yönü ise XLM coinin gidecek çok yerinin olması. Olası bir artışta XLM yatırımcısını mutlu edebilir.

 

kripto para teknik analiz
XLM/USD 1 günlük grafik.

 

Solana destekte durakladı; SOL hedefi 215 dolar

Solana SOL coin fiyatı tüm zamanların en yüksek değerine ulaştıktan sonda ciddi bir düşüş yaşamıştı. Ancak SOL kayıplarını büyük oranda karşıladı. SOL daha yukarı gidebilmek için enerji topluyor. Şu anda Idieal Bullish Ichimoku yükselişinin şartlarının yerine geldiği söylenebilir. Ancak bazı göstergeler hala zayıf.

Solana 188 dolar direnci üzerinde bir kapanış gerçekleştirebilirse, 215 dolara kadar tırmanabilir.

 

sol coin geleceği
SOL/USD 1 günlük grafik Kaynak: TradingView

 

AVAX boğalarının gözü 80 dolarda

AVAX fiyatının hala son derece güçlü olduğunu söylememiz gerekiyor. AVAX 2021’in flaş coinlerinden biri oldu ve olmaya da devam ediyor.

AVAX coinin yeni bir sıçrayış öncesi bir konsolite döneminden geçtiğini görebiliriz. AVAX Yükselen Kama formasyonunu aşağı yönlü kırdı, düşüş devam ediyor ancak AVAX’ın toparlanarak yeniden yükseleceğini söyleyebiliriz.

avax fiyat
AVAX/USD 1 günlük grafik Kaynak: TradingView

 

 

 

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Güncel Stellar, Solana ve AVAX fiyat geleceği yorum analiz
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.