1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Stellar XLM teknik analizi: XLM fiyatı sürpriz yapabilir mi?

Stellar XLM teknik analizi: XLM fiyatı sürpriz yapabilir mi?

Stellar XLM teknik analizi: XLM fiyatı sürpriz yapabilir mi?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Stellar XLM teknik analizi XLM fiyatının düşüş trendi içerisinde olduğunu gösteriyor. XLM-USD paritesi için önemli seviyeleri ve muhtemel yükseliş ve düşüş hareketlerini inceleyelim.


Stellar XLM teknik analizi: XLM 24 saat içinde ne yöne hareket edebilir ?

Stellar XLM teknik analizi önümüzdeki 24 saat içinde düşüşe işaret ediyor ancak XML/USD 0,2993 – 0,3057 gün içi aralığında işlem görüyor ve MACD göstergesi yükseliş sinyalleri gösteriyor.

Stellar Lümen fiyat analizi, bir gecede yüzde 1.54’lük bir geri çekilme gerçekleştirerek 24 saatlik seansta düşüş işaretleri veriyor. Boğalar, dünkü işlemlerin son saatlerinde 0,3602 dolar civarında geri itilmeden önce aşağı yönlü bir kanalı kırmak için oldukça zor bir mücadele verdiler.

Bollinger bandı kırıldı ve kripto para günlük grafikte 0.2726 dolar olan gün içi en yüksek seviyesine yükseldi ve ardından hızla 0.2609 dolara geri döndü. Buradan itibaren piyasa herhangi bir yönde ilerleyebilir; ancak yine de göstergelerimiz önümüzdeki 24 saat içinde para kaybedeceğimizi gösteriyor.

XLM/USD için saatlik grafik, bir saat önce 0,3191 dolar gibi yüksek bir işlemden sonra fiyatın şu anda 0,2835 dolara düştüğünü gösteriyor. Bollinger bantları artık son derece sıkı ve MACD histogramının kısa kırmızı çubukları bize, bugün dalgalı bir seans yaşayacağımızı gösteriyor.

Son 24 saatte Stellar XLM teknik analizi: XML/USD 0,3100 doları geçmekte zorlanıyor

Stellar XLM teknik analizine göre, bir Stellar Lümen’in ortalama fiyatı 0.2564 dolar. Orta aralık, oynaklığın 24 saatlik grafikte eşit olarak dağıldığını gösterir. CoinMarketCap’e göre, XLM genel kripto para ticaret hacmi Pazartesi günü %7,7 düşüşle 5,9 milyar dolara düştü. Bu, trader’ların bir önceki günkü yüzde 9,29’luk artışın ardından hala yaralarını sarmaya devam ettiğini gösteriyor.

Bu Stellar Lümen fiyat analizine göre, yukarı yönlü bir kırılma olasılığı neredeyse sıfır, ancak gerçekleşirse direnç 0,3197 dolar ve 0,3390 dolar olacak.

DÜNDEN BERİ, MACD histogramı birkaç küçük kırmızı çubuk gösterdi, bu da momentumun düştüğünün işareti. Göreceli güç endeksi (RSI) önceki düşüş sırasında ek satış baskısını önlemiş bir çizgide henüz ana destek çizgisinin altına inmedi.

21 Eylül’de 6:30 UTC’de belirlenen gün içi en yüksek 0,36 dolar seviyesi sağlam olmadığını kanıtladı ve ardından fiyat yeni düşük seviyelere gördü.

XML/USD 4 saatlik grafik: XML bir gecede toparlayacak mı?

Bu Stellar Lümen fiyat grafiğinde, XLM/USD çifti, ayıların bir geri çekilme baskısı yaratmaya çalışmasıyla 0.2733 dolara yükseldi.

Stellar XLM teknik analizi

Günlük Stellar Lümen fiyat analizimizdeki MACD histogramı kısa kırmızı çubukları ortaya çıkararak kısa vadeli momentumun ayılara doğru eğildiğini gösteriyor. Satış baskısıyla mücadele etmek ve yükselişi yeniden test etmek için birkaç saat önce, fiyatın 0,2700 dolar olduğu grafikte yalnızca yeşil çubuklar gözlemlendi.

XLM/USD ticaretini etkileyen önemli bir haber olmadan, bu parite muhtemelen en az 6-12 saat daha mütevazı dalgalanmalar sergilemeye devam edecek. Önceki 24 saatlik Stellar Lümen fiyat analizinin genel olarak kripto para birimleri için düşüş eğilimi gösterdiğini unutmayın.

RSI şu anda nötr bölgede 37’de ve daha da düşüyor gibi görünüyor. Bu, ayıların kontrolü ele geçirdiğini ve önümüzdeki 24 saat içinde daha düşük seviyeler üretme olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

Stellar Lümen Fiyat Analizi: Sonuç

Son 24 saat içinde, Stellar Lümen fiyatı, 24 saat daha devam edebilecek bir kayıp trendine hapsoldu. Satıcılar 0,2800 – 0,3000  doları civarında aktif durumda. Coinin yükseliş göstereblimesi  için piyasaya daha fazla alıcı girmelidir.

Kaynak

 
 
Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.