1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Mayıs yeşil başladı, piyasa hareketli!

Mayıs yeşil başladı, piyasa hareketli!

Mayıs yeşil başladı, piyasa hareketli!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Toplam kripto alanı market cap değeri son iki günde 170 milyar dolar arttı. İlk üç coinden ikisi Mayıs’a yeni ATH ile giriyor.

Mayıs yeşil başladı, piyasa hareketli!

Nisan ayının son iki haftası kripto alanı için düzeltmelerin yaşandığı bir dönem olmuştu. Mayıs ayının ilk günü ise yeşil grafiklerle başladı. Kripto alanın lideri BTC 58 bin doları geçerken, 2 numarada bulunan ETH ve 3. sırada yer alan BNB Mayıs ayına yeni ATH zirveleri ile girdi.

Son bir kaç gündür 55.000 dolar etrafında dolanan Bitcoin Mayıs ayının ilk gününde 58.000 doları geçti. Bitcoin DOM oranında da son bir kaç günün kaybı telafi edildi.

Bitcoin son 2 günde 6 bin dolar yükseldi

Bitcoin Nisan ayında 50 bin doların altına düşerek önemli bir düzeltme yaşamıştı. BTC 29 Nisan’da 52.000 dolara çıkarak kayıplarını telafi ederken, son iki günde 6 bin dolar birden artarak 58.000 doları gördü.

Bitcoin’in market cap değeri de 1 trilyon doların üzerinde kalmaya devam ediyor. BTC Dom oranı da yeniden %49’a yükselmiş durumda.

 

bitcoin Mayıs yeşil başladı, piyasa hareketli!
BTC/USD TradingView

ETH ve BNB rekorla başladı

Altcoinler son dönemde yükselişte ancak altcoin dünyasının lideri Ethereum son bir haftada zirvelerden zirvelere koşuyor.

ETH 1 Mayıs sabah saatlerinde 2.870 dolara ulaşarak yeni ATH zirvesi elde etti. CoinMarketCap listesinde 3. sırada yer alan BNB coin de Mayıs ayının ilk saatlerinde 645 dolara ulaşarak ATH zirvesine çıktı.

bitcoin Mayıs yeşil başladı, piyasa hareketli!
Kaynak coin360.

 

Canlı BTC fiyatı: $ 23,182.21

İlgili: Bitcoin nasıl alınır? Bitcoin almanın 8 kolay yolu

İlgili: En iyi, en güncel Bitcoin forumları BTC konuşulan Telegram toplulukları

İlgili: Bitcoin cüzdan nedir? 2021’nin en iyi Bitcoin cüzdanları

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: