okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-0.89%
Bitcoin
68.674,69 USDT
eth
ETH
2.65%
Ethereum
3.848,85 USDT
bch
BCH
-1.66%
Bitcoin Cash
485,45 USDT
xrp
XRP
-2.24%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
-1.05%
Litecoin
84,08 USDT
bnb
BNB
-0.25%
Binance Coin
600,88 USDT
sol
SOL
-2.74%
Solana
163,75 USDT
avax
AVAX
-3.47%
Avalanche
36,95 USDT
ada
ADA
-0.54%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
1.89%
Poladot
7,57 USDT
doge
DOGE
-3.91%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
-2.51%
Shiba Inu
0,00 USDT

Oturduğunuz yerden kripto para alım satımı ile nasıl para kazanırsınız?

Kripto para piyasasına biraz mola verelim
Kripto para piyasasına biraz mola vermeye ne dersiniz?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para alım satımı işinde ne kadar başarılısınız? Biraz mola verip işleri robotlara bırakmaya ne dersiniz?


Kripto para alım satımı işine biraz mola verelim

Kripto para alım satım işine biraz mola vermeye ne dersiniz? Baş ağrıtıcı piyasa dalgalanmalarını bir kenara bırakmaya ve biraz kafa dinlemeye var mısınız? Korkmayın yatırımlarınıza herhangi bir şey olmayacak çünkü bu işi sizin yeriniz robotlar yapacak.

Yatırımlarınızdan karlı çıkmanızı sağlayacak bir kaç noktayı belirtmek istiyoruz.

Gerçek Dünya Kurumları ile Ortaklık Kuran Kriptolarla Devam

Geçtiğimiz yıllarda yaşanan onca hayal kırıklığından sonra yatırımcılar beklentilerini yeniden gözden geçirmeliler. Portföylerinin belli bir kısmını uzun vadede kar getirecek şekilde ayırmalılar. Elbette bu piyasa çok hızlı değişen bir piyasa ve yüksek riskleri var. Ancak size şöyle söyleyebiliriz küçük bir seçimle 2 ya da 5 yıl beklemek hiç de kötü bir fikir değil aslında. Gözden çıkaracağınız bir miktar paranız varsa, alın bir coin ve atın bir kenara. En az 2 yıl beklemek şartıyla. Bu piyasa uzun vadede sizi üzmeyecek.

Peki hangi coini seçelim?  En doğru seçim sağlam ortaklıkları olan coinler olacaktır. 

Robotlardan kripto para alım satımı

% 50-100 arası kazanacağım diye çabalarken ve piyasayı takip etmekte zorlanırken bırakın bu işi robotlar yapsın. Kripto paraların çoğu %1-2 dalgalanma yaşıyor günlük bazda ve trade botları yedi gün 24 saat bu işi yatırımcıların yerine yapabilecek şekilde donatılmışlar.

Örnek olarak Gekko, Zenbot ve Crypto Trader gibi popular olanları söyleyebiliriz. Ancak Cryptohopper, Gunbot ve Haasbot gibi yeni çıkanları da göz önüne alın

kripto para alım satımı Oturduğunuz yerden kripto para alım satımı ile nasıl para kazanırsınız?Fazladan Coin Toplarken Bir Yandan da Masternode Çalıştırın.

Böylelikle kazancınız daha fazla olacaktır. Tüm dikkatinizi yatırıma vermek yerine node çalıştırmayı düşünebilirsiniz. Bu yöntem size fazladan coinlerle pasif bir gelir sağlayacaktır. Aynı zamanda aldığınız coinlerinizle fiyat artışından da kazanacaksınız.

Masternode işletmek yüklü bir sermaye istiyor başlangıçta ama çalıştıranlar hangi kripto parayı destekleyerek çalışıyorlarsa ondan token ödülünü de alıyorlar. Çalıştıranların çoğunluğu blok ödülünün % 5 ya da 20 sini tazmin edebiliyorlar ve bu ödüller yaptıkları harcamaları karşılıyor.

Node çalıştıranlar, blok ödüllerini kripto para borsalarında hodl yapabilir, takas edebilir ya da satabilir. GoByte  masternode çalıştırmak için en uygun olanı. Gobyte CEO’su  Hisyam Nasir Masternode işletmenin pek çok avantajı olduğundan bahsediyor.

En sağlam iş hangi kripo para platformunun kiminle ortaklık yaptığına bakmak olacak. Yeni teknolojilerde  bu yatırım işinde çok etkili. Korkmayın robotların işi ele almasından.

kripto para alım satımı Oturduğunuz yerden kripto para alım satımı ile nasıl para kazanırsınız?E ticaret ve ödemeler sektörü hayatımızda önemli yer işgal etmeye devam edecek.  Bir yandan da yaşanılan pandemi süreci dijital ortamla içiçice bir hayatı bize zorunlu kıldı. Kimbilir bu gidişle nakit para kullanmak tarihe karışacak. Böyle olunca mobil ödemeler de haliyle artacak. Bu şekilde gelişen piyasada aslında en etkili kazanç yolu nodlar olarak ortaya çıkıyor. Unutmayın erken kalkan yol alır. Bir işe kim erkenden başlamışsa o en öndedir.

Kaynak

Yeni Başlayanlar İçin Masternode Kurulumu ile ilgili yazımıza buradan ulaşabilirsiniz

Trade Botları hakkında bilgi almak için tıklayınız

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.