okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
0.03%
Bitcoin
68.417,57 USDT
eth
ETH
0.06%
Ethereum
3.847,16 USDT
bch
BCH
0.03%
Bitcoin Cash
470,54 USDT
xrp
XRP
0.13%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
0.06%
Litecoin
83,48 USDT
bnb
BNB
0.09%
Binance Coin
602,20 USDT
sol
SOL
0.1%
Solana
168,86 USDT
avax
AVAX
-0.1%
Avalanche
36,98 USDT
ada
ADA
0.03%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
0.08%
Poladot
7,38 USDT
doge
DOGE
0.21%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
0.25%
Shiba Inu
0,00 USDT

Kripto milyarderinden Bitcoin’de dip göründü müjdesi

2018 ayı piyasasını bilen analistten korkutan yeni Bitcoin dip senaryosu!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para milyarderi ve FTX CEO’su, Bitcoin ve büyük değerli coinlerde dibin artık oluştuğu ile ilgili kesin konuşuyor. Raoul Pal da bu görüşlerini destekleyen bir açıklamada bulundu. Onlara göre piyasa değeri dip yapacak kadar düştü.


Kripto milyarderinden Bitcoin’de dip göründü müjdesi

Kripto para milyarderi ve FTX CEO’su Samuel Bankman-Fried, Bitcoin ve kripto para piyasasının dip yaptığı konusunda eminlikle konuşuyor. Ona göre yatırımcılar şimdi dibin keyfini çıkarıyor ve bundan dolayı da Bitcoin, Ethereum ve altcoinler de kayıplarını telafi etmeye başladı.

FTX CEO’su en çok web3, ödeme platformları ve tüketici pazarı yapılarındaki gelişmelerden heyecan duyuyor. Sam Bankman-Fried, yaptığı açıklamada, piyasada dibin göründüğü konusunda eminlik ifade ediyor. Zaten 18 Temmuz’dan bu yana analistler de Bitcoin, Ethereum ve genel piyasa değerinde bir iyileşme olduğuna dikkat çekiyorlar. Bunlara ek olarak Ethereum, Cardano, Avalanche ve DeFi ekosisteminde kilitli varlıkların değeri de yükseldi.

İlgili – Ethereum fiyatında ralli sonrası yeni destek ve dirençler: Güncel ETH teknik analizi

FTX CEO: Bitcoin ve kripto için en kötüsü bitti

Samuel Bankman-Fried, dibin göründüğü konusundaki açıklamalarını Real Vision kurucu ortağı ve CEO’su Raoul Pal ile sohbet sırasında dile getirdi. Raoul Pal da FTX CEO’sunun görüşlerine katılıyor.

Raoul Pal ve Bankman-Fried, kripto para piyasası değerinde yaşanan 2.9 trilyon dolarlık düşüşün dibin kesin bir işareti olduğu belirtiyor. Faiz oranlarında artış beklentisi domino efekti ile hem hisse senetleri piyasası hem de kripto para piyasasını vurmuştu. Şimdi bu olay artık fiyatlandığına göre, TOP 30’da bulunan varlıklar da toparlanmaya başladı.

İlgili – Bitcoin fiyatında kritik 23,000 doların üzerine yükseliş: Güncel BTC teknik analizi

Bankman-Fried ise Pal’e yaptığı açıklamada, kripto para piyasasına en büyük darbeyi Terra LUNA-UST çöküşünün vurduğunu belirtti.

Bitcoin ise şimdi grafiklerde gözünü 25,000 dolar seviyesine dikti. Son birkaç günde dikkat çeken toparlanmalar sergiliyor. Ayrıntılar için KoinMedya.com Bitcoin teknik analizine bakınız.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.