1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Bitcoin Haberleri
  4. Kripto milyarderinden Bitcoin’de dip göründü müjdesi

Kripto milyarderinden Bitcoin’de dip göründü müjdesi

Kripto milyarderinden Bitcoin’de dip göründü müjdesi
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para milyarderi ve FTX CEO’su, Bitcoin ve büyük değerli coinlerde dibin artık oluştuğu ile ilgili kesin konuşuyor. Raoul Pal da bu görüşlerini destekleyen bir açıklamada bulundu. Onlara göre piyasa değeri dip yapacak kadar düştü.


Kripto milyarderinden Bitcoin’de dip göründü müjdesi

Kripto para milyarderi ve FTX CEO’su Samuel Bankman-Fried, Bitcoin ve kripto para piyasasının dip yaptığı konusunda eminlikle konuşuyor. Ona göre yatırımcılar şimdi dibin keyfini çıkarıyor ve bundan dolayı da Bitcoin, Ethereum ve altcoinler de kayıplarını telafi etmeye başladı.

FTX CEO’su en çok web3, ödeme platformları ve tüketici pazarı yapılarındaki gelişmelerden heyecan duyuyor. Sam Bankman-Fried, yaptığı açıklamada, piyasada dibin göründüğü konusunda eminlik ifade ediyor. Zaten 18 Temmuz’dan bu yana analistler de Bitcoin, Ethereum ve genel piyasa değerinde bir iyileşme olduğuna dikkat çekiyorlar. Bunlara ek olarak Ethereum, Cardano, Avalanche ve DeFi ekosisteminde kilitli varlıkların değeri de yükseldi.

İlgili – Ethereum fiyatında ralli sonrası yeni destek ve dirençler: Güncel ETH teknik analizi

FTX CEO: Bitcoin ve kripto için en kötüsü bitti

Samuel Bankman-Fried, dibin göründüğü konusundaki açıklamalarını Real Vision kurucu ortağı ve CEO’su Raoul Pal ile sohbet sırasında dile getirdi. Raoul Pal da FTX CEO’sunun görüşlerine katılıyor.

Raoul Pal ve Bankman-Fried, kripto para piyasası değerinde yaşanan 2.9 trilyon dolarlık düşüşün dibin kesin bir işareti olduğu belirtiyor. Faiz oranlarında artış beklentisi domino efekti ile hem hisse senetleri piyasası hem de kripto para piyasasını vurmuştu. Şimdi bu olay artık fiyatlandığına göre, TOP 30’da bulunan varlıklar da toparlanmaya başladı.

İlgili – Bitcoin fiyatında kritik 23,000 doların üzerine yükseliş: Güncel BTC teknik analizi

Bankman-Fried ise Pal’e yaptığı açıklamada, kripto para piyasasına en büyük darbeyi Terra LUNA-UST çöküşünün vurduğunu belirtti.

Bitcoin ise şimdi grafiklerde gözünü 25,000 dolar seviyesine dikti. Son birkaç günde dikkat çeken toparlanmalar sergiliyor. Ayrıntılar için KoinMedya.com Bitcoin teknik analizine bakınız.

Kaynak