BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Güncel ICON (ICX) Coin fiyat tahmini: 2022-2030
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Güncel ICON (ICX) Coin fiyat tahmini: 2022-2030

Güncel ICON (ICX) Coin fiyat tahmini: 2022-2030
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bağımsız blok zincirlerinin birbirleriyle etkileşime girmesine izin vermek için tasarlanmış bir blockchain ağı olan ICON’un, geleceği oldukça parlak gözüküyor. İşte uzmanların ICX fiyat tahminleri!


Uzmanlardan ICON (ICX) Coin fiyat tahminleri

 

ICON (ICX), birlikte çalışabilirliğe odaklanan merkezi olmayan bir blok zincir ağıdır. ICON’u belki de diğer tüm kripto paralardan ayıran en önemli faktör, ICX’in Güney Kore devleti tarafından desteklenmesi ve ICX ağının devlet kurumlarında testnet olarak kullanılmaya başlanmasıdır.

İlgili haber: ICON (ICX) Coin nedir, hangi devlet destekliyor, geleceği nasıl?

ICON’un diğer tüm kripto paralara nazaran kitlesel benimsenmeye bu denli yakın olması, ICON ağında kullanılmak üzere oluşturulan ICX Coin’den beklentilerin de bir hayli yüksek olmasına neden olmaktadır. İşte ICON fiyat tahminleri.

 

ICON (ICX) Coin 2022 fiyat tahmini nedir?

Kripto analiz firmalarının teknik verileri ICX’in 2022 yılında 0,50 dolara yükseleceğini öngörüyor. Wallet Investor’un tahmini ise daha muhafazakar. Wallet Investır, ICX’in 2022 yılında 0,48 dolar olmasını bekilyor.

ICON (ICX) Coin 2023 fiyat tahmini nedir?

Tradingbeast uzmanları ICX’in, yol haritalarına saygı gösterir ve yeni iş ortaklıkları sunmaya devam ederse, 2023’te potansiyel olarak 0,74 dolara yükselmesini bekliyor.


ICON (ICX) Coin 2025 fiyat tahmini nedir?

TradingBesat’a göre ICX sektördeki geçerliliğini sürdürür ve rakiplerine ayak uydurmayı başarırsa, 1,60 dolara yükselebilir.
 

ICON (ICX) Coin 2030 fiyat tahmini nedir?

Uzmanlar, yeni ekonomik fikirlerin yıllara göre oluşturduğu parabolik çizelgelerden hareketle, ICX Coin’in önümüzdeki 10 yıl içinde 9,50 dolara kadar çıkabileceğini öngörüyor.

Yıllara göre ICON (ICX) Coin fiyat tahmini tablosu

Canlı ICON Coin grafiği – ICX, Dolar ve Türk Lirası

 

Sonuç

Temelde blockchain formunu kullanarak birbirine bağlanabilirlik üzerinde çalışan ICON, gerek baskın piyasa hacmi, gerekse Güney Kore’de çeşitli devlet kurumlarında kullanılmaya başlanması nedeniyle, önümüzdeki süreç için oldukça parlak bir yatırım aracı olarak karşımıza çıkıyor. 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: