1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Güncel ICON (ICX) Coin fiyat tahmini: 2022-2030

Güncel ICON (ICX) Coin fiyat tahmini: 2022-2030

Güncel ICON (ICX) Coin fiyat tahmini: 2022-2030
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bağımsız blok zincirlerinin birbirleriyle etkileşime girmesine izin vermek için tasarlanmış bir blockchain ağı olan ICON’un, geleceği oldukça parlak gözüküyor. İşte uzmanların ICX fiyat tahminleri!


Uzmanlardan ICON (ICX) Coin fiyat tahminleri

 

ICON (ICX), birlikte çalışabilirliğe odaklanan merkezi olmayan bir blok zincir ağıdır. ICON’u belki de diğer tüm kripto paralardan ayıran en önemli faktör, ICX’in Güney Kore devleti tarafından desteklenmesi ve ICX ağının devlet kurumlarında testnet olarak kullanılmaya başlanmasıdır.

İlgili haber: ICON (ICX) Coin nedir, hangi devlet destekliyor, geleceği nasıl?

ICON’un diğer tüm kripto paralara nazaran kitlesel benimsenmeye bu denli yakın olması, ICON ağında kullanılmak üzere oluşturulan ICX Coin’den beklentilerin de bir hayli yüksek olmasına neden olmaktadır. İşte ICON fiyat tahminleri.

ICON Güncel ICON (ICX) Coin fiyat tahmini: 2022-2030


ICON (ICX) Coin 2021 fiyat tahmini nedir?

Tradingbeast uzmanları ise ICON’un 2020 yılını 4,32 dolar bandında bitireceğini öngörüyor. DigitalCoinPrice uzmanları ise ICON’un yıl sonuna kadar 4,64 doları aşacağını düşünüyor.


ICON (ICX) Coin 2023 fiyat tahmini nedir?

Tradingbeast uzmanları ICX’in, yol haritalarına saygı gösterir ve yeni iş ortaklıkları sunmaya devam ederse, 2023’te potansiyel olarak tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 12,04 ABD Dolarına kadar yükselebileceğini belirtiyor. DigitalCoinPrice uzmanları ise ICON’un yıl sonuna kadar 6,73 doları aşacağını düşünüyor.


ICON (ICX) Coin 2025 fiyat tahmini nedir?

TradingBesat’a göre ICX sektördeki geçerliliğini sürdürür ve rakiplerine ayak uydurmayı başarırsa, 100 dolar bandına çıkabilir. DigitalCoinPrice ise ICX fiyatının 2025’de 9,29‘de sınırlı kalacağını ileri sürüyor.


ICON (ICX) Coin 2030 fiyat tahmini nedir?

Uzmanlar, yeni ekonomik fikirlerin yıllara göre oluşturduğu parabolik çizelgelerden hareketle, ICX Coin’in önümüzdeki 10 yıl içinde 1200 dolara kadar çıkabileceğini öngörüyor.

Yıllara göre ICON (ICX) Coin fiyat tahmini tablosu

ICON Güncel ICON (ICX) Coin fiyat tahmini: 2022-2030

Canlı ICON Coin grafiği – ICX, Dolar ve Türk Lirası

 

Sonuç

Temelde blockchain formunu kullanarak birbirine bağlanabilirlik üzerinde çalışan ICON, gerek baskın piyasa hacmi, gerekse Güney Kore’de çeşitli devlet kurumlarında kullanılmaya başlanması nedeniyle, önümüzdeki süreç için oldukça parlak bir yatırım aracı olarak karşımıza çıkıyor. 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: