1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Tüm zamanların en büyük balinalarından biri harekete geçti, aktarılan BTC miktarı inanılmaz!!

Tüm zamanların en büyük balinalarından biri harekete geçti, aktarılan BTC miktarı inanılmaz!!

Tüm zamanların en büyük balinalarından biri harekete geçti, aktarılan BTC miktarı inanılmaz!!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin’in en büyük balinalarından biri, borsaya BTC aktardı

Tüm zamanların en büyük balinalarından biri harekete geçti, aktarılan BTC miktarı

Kripto alanının en büyük Bitcoin balinalarından biri BTC fiyatı 54.000 doları gösterirken harekete geçti.

Blockchain takipçisi Bitcoin Block Bot’a göre, kimliği bilinmeyen bir adres, 2.2 milyar dolar değerinde toplam 40.913 BTC’yi başka bir adrese aktardı.

Balina BTC’lerden 900 tanesini yalnızca 60 işlem geçmişi olan yeni bir cüzdana taşırken, 40.013 BTC ikinci bir cüzdana taşındı.

BitInforCharts verilerine göre, işlemi gerçekleştiren cüzdan 27 Şubat’ta açılmış ve açılış itibariyle 16. en zengin adres haline gelmiş.

Balina hareketinde kullanılan adresler şu ana kadar bilinen bir işletme ya da şahsa ait değil. Ayrıca BTC’lerin bilinen her hangi bir borsaya da gitmediğini söylememiz gerekir. BTC’lerin borsaya aktarılmamış olması piyasa açısından olumlu bir gelişme olarak görülüyor.

On-chain analiz firması Glassnode’un bildirdiğine göre, Bitcoin’in son düzeltmesinde, eski hesaplar daha güçlü kalırken yeni hesaplarda bir boşalma söz konusu oldu.

 

Bir aydan eski coin’lerin toplam işlem akışının çok küçük ve azalan bir oranını temsil ettiği görülüyor. Tersine, harcanan genç tokenlerin sayısında (<1 haftalık) haftanın sonuna doğru bir artış görüldü. Bu durum düzeltme sırasında piyasaya yeni girenlerin daha çok sarsıldığını gösteriyor.

 

Canlı BTC fiyatı: $ 26,596.13

İlgili: Bitcoin nasıl alınır? Bitcoin almanın 8 kolay yolu

İlgili: En iyi, en güncel Bitcoin forumları BTC konuşulan Telegram toplulukları İlgili: Bitcoin cüzdan nedir? 2021’nin en iyi Bitcoin cüzdanları

Kaynak

Etiketler: