Kripto analist, boğa piyasası için izlenmesi gereken 2 altcoin açıkladı

Solana ve 2021 Ethereum grafiği arasındaki müthiş benzerlik!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para analisti, boğa piyasası için izlenmesi gereken 2 altcoini açıkladı. Neden bu coinlerin önemli olduğunu da belirtiyor. İkisi de Ethereum benzeri ve alternatifi olan projelerden. Biri Fed ile iş birliği ile biliniyor.


Kripto analist, boğa piyasası için izlenmesi gereken 2 altcoin açıkladı

Popüler kripto analist, bir sonraki boğa piyasası döneminde izlenmesi gereken iki altcoini açıkladı. Bunlar Cardano (ADA) ve Algorand (ALGO).

Coin Bureau’nun sunucusu olan “Guy” takma adlı analist, başka bir kripto analist Benjamin Cowen ile yaptığı yeni tartışmada, iki Ethereum (ETH) rakibinin arkasında muhteşem ekipler olduğunu belirtiyor. ADA ve ALGO coin ile ilgili değerlendirmesi şöyle:

“Uzun vadeli trendler için bence yatırımcılar ve özellikle de kurumsal yatırımcılar, kriptonun boğa piyasasına dönmesi durumunda Ethereum ve Cardano benzeri projelere bakmaya başlayacak. Özellikle Cardano’nun kurumsal ilgi açısında eksikleri var. Ancak kesin olan şu ki bu arkadaşlar (ETH ve ADA ekipleri) büyük güncellemeleri yapabildiklerini gösterdiler. Bu güncellemeler de sorunsuz geçti.

Bu ölçekte projeler ve kripto paralar arayan insanların gözdesi Cardano ve Ethereum olacak. Tabii fiyatlar bu güncellemelerde sonra pek bir şey yapamadı. Yine de yaşanan gelişmeler Cardano için çok pozitif bir gelişme.”

ADA şu an 0.43 dolardan işlem görüyor ve piyasa değerine göre sekizinci en büyük kripto para.

Cardano’dan sonra Algorand

Algorand nedir? ALGO coin iyi bir yatırım mı?

Analist Guy, Algorand’ın Massachusetts Teknoloji Enstitüsü (MIT) ile olan bağlantısının proje için yeni fırsatlar oluşturabileceğini belirtiyor. Algorand’ın kurucusu Silvio Micali, üniversitede bilgisayar bilimi ve kriptografi profesörü olarak görev yapıyor. Şöyle açıklıyor:


“Algorand ekibi çok yetenekli. Sadece bu da değil. MIT’den dolayı çok bağlantıları var. Benim anladıklarımdan şunu söyleyebilirim. Bu bağlantılarından doları Algorand aynı zamanda Fed ile de dijital dolar konusunda iş birliği içinde. Merkez bankası dijital parası CBDC için. Bundan dolayı da Algorand için büyük potansiyel var. Çünkü, ABD’nin dijital doları için Algorand blockchain ağının kullanılabileceği spekülasyonları yapılıyor.”

İlgili – Algorand nedir ve ALGO coinin geleceği nasıl?

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Kripto analist, boğa piyasası için izlenmesi gereken 2 altcoin açıkladı
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.