okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
0.76%
Bitcoin
69.079,18 USDT
eth
ETH
0.35%
Ethereum
3.741,12 USDT
bch
BCH
-0.36%
Bitcoin Cash
493,07 USDT
xrp
XRP
0.4%
Ripple
0,54 USDT
ltc
LTC
-0.21%
Litecoin
84,82 USDT
bnb
BNB
0.2%
Binance Coin
601,47 USDT
sol
SOL
-0.62%
Solana
166,66 USDT
avax
AVAX
-0.16%
Avalanche
37,95 USDT
ada
ADA
-0.1%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
1.43%
Poladot
7,35 USDT
doge
DOGE
3.56%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
1.64%
Shiba Inu
0,00 USDT

Cardano (ADA) bu ay 1 dolara çıkabilir mi?

cardano
cardano
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano (ADA) hacmi, daha geniş ekosisteminde yapılan önemli güncellemelerden sonra son 24 saatte önemli ölçüde arttı. Cardano 0,50$’ın üzerinde ve 0,60$ ve ötesine doğru bir hareketi gösteren grafiklerle yukarı doğru bir yükseliş hareketi içine girebilir. Cardano, geri çekilmeden önceki ilk saatlerde yükseliş trendini sürdürdü, ancak en önemlisi, 0,428 dolarda kilit destek buldu. Şu anda yazı yazılırken son 24 saatte %1 artışla 0,4321 dolardan işlem görüyor.

Cardano fiyat tahmini: ADA Ekim ayında 1 dolara ulaşabilir mi?

Cardano uzun süredir uzun vadeli yatırımcıların gözdesi, ancak 2022’nin büyük bölümünde mücadele etti ve 2.28 dolardan işlem gördüğü yılın başından bu yana %80’den fazla düşüş yaşadı. ADA, diğer kripto pazarlarının çoğu gibi düşüş eğiliminde bir Eylül yaşarken, önemli güncellemeler ve sağlam token temelleri, geleneksel olarak kripto için yükseliş ayı olan Ekim ayında bir çıkış için ayarlanabileceği anlamına geliyor.

Cardano

Bununla birlikte, RSI ve MACD gibi önemli teknik göstergelerin 50’nin altında kalması ve düşüş eğilimi gösterdiği göz önüne alındığında, Cardano’nun önümüzdeki dört hafta içinde 1 dolara ulaşması zor olacak gibi görünüyor. Tecrübeli trader Peter Brandt, ADA’nın önümüzdeki aylarda 0,25 doların altına düşebileceğini bile iddia etti. Brant, şöyle yazdı: “$ADAUSD grafiği, Schabacker, Edwards ve Magee’ye göre klasik bir azalan üçgendir ve .25’in altına olası bir düşüş önerir. Çizelgeler her zaman işe yarar mı? — tam olarak değil, ama yaptıkları zaman güzel bir şey.”

Brandt, Bitcoin ve Ethereum dışında herhangi bir kripto ticareti yapmıyor ve sosyal medya sitesindeki gönderisi için çok fazla tepki aldı. Eylül ayının sonunda Cardano, diğer projelerin ve dApp’lerin blok zincirini oluşturmasını kolaylaştıracak Vasil hard fork yükseltmesini açıkladı. Yükseltme, ADA için önemli fiyat artışları görmese de, birçok analist, yükseltmenin uzun vadede protokolü büyük ölçüde iyileştireceğinden emin.

Ayrıca, Cardano üzerine kurulu ilk merkezi olmayan borsa olan MuesliSwap, Plutus V2’nin daha verimli ve daha ucuz çalıştırılmasını sağlayan başarılı entegrasyonunu da duyurdu. Kurucu Charles Hoskinson da bu hafta başlarında Cardano’ya yakında başka bir güncelleme yapılacağını gösteren şifreli bir Tweet yayınladı. Şöyle yazdı: “Voltaire Çağı yakında bir ekosistem olarak karşımıza çıkacak. Milyonlarca Cardano kullanıcısının ve üreticisinin gücünün kilidini açacak. Ayrıca, bir kez daha, sektörün geri kalanına, tıpkı Stake’de yaptığımız gibi, merkezi olmayan yönetimin nasıl yapılacağını gösterecek.”

 

Hoskinson daha önce risk sermayesi gelirinin 2024 yılına kadar protokole akmasını beklediğini söylemişti. Cardano’ya bir alternatif, ön satışın başlamasından bu yana sadece üç gün içinde 1 milyon dolar toplayan yeni bir çevre dostu kripto para olan IMPT olabilir.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.