1. Home
  2. Güncel Haber
  3. Kraken etkisiyle pump yapan Shiba yeni ATH görür mü?

Kraken etkisiyle pump yapan Shiba yeni ATH görür mü?

Kraken etkisiyle pump yapan Shiba yeni ATH görür mü?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

En popüler meme coinlerden olan Shiba Inu (SHIB) fiyatı bugün bir pump yaşıyor. Sebebi ise Kraken’den gelen açıklama. Bu yeni hareketlenme ile altcoin yeni ATH görür mü?


Kraken etkisiyle pump yapan Shiba yeni ATH görür mü?

Dünyanın önde gelene kripto para borsalarından biri olan Kraken sonunda Shiba Inu (SHIB) desteği eklemeye karar verdi. Borsa yaklaşık bir aydır SHIB’i listeleyebileceğini söylüyordu. Öyle görünüyor ki sonunda SHIB yatırımcılarının beklediği adım geldi ve Kraken’de Shiba Inu işlemleri bugün (30 Kasım) başlıyor.

Bu listeleme duyurusu, altcoin fiyatı üzerinde hemen etkili oldu. Sonuçta SHIB yüzde 30 sıçrayarak son iki haftanın zirvesi olan 0.000050 doları gördü.

İlgili – Shiba Inu (SHIB) nedir? Geleceği var mı?

Kraken Exchange (@krakenfx) Twitter üzerinden duyuruyu şöyle yaptı:

“Kraken üzerinden yeni listeleme: Shib token @Shibtoken. SHIB yatırmalar şimdi başlıyor. İşlemler ise 30 Kasım’da başlayacak.”

Hangi SHIB pariteleri olacak?

Başlangıçta SHIB, ABD Doları (USD) ve Euro (EUR) pariteleri ile listelenecek. Ayrıca ticaret yapabilmek için de en az 50,000 SHIB gerekiyor. Kripto para borsası aynı zamanda SHIB’in Kraken ve Kraken Terminal’de de olacağını doğruladı Ancak yine de başlangıçta Vadeliler ve Marjin İşlemleri engellenecek.

Kasım ayı en popüler meme coinlerden olan Shiba Inu için çok ayı geçti denilebilir. Çünkü Ekim’de kaydettiği 0.0000885 dolardaki tüm zamanların en yüksek değerinden yüzde 50 değer kaydetti. Fiyatın sürekli düşmesine rağmen ise SHIB topluluğu ekosistemi geliştirme konusunda kararlı.

SHIB topluluğu Metaverse’ten ilham alarak kısa süre önce kendi oyun alanını kurma kararı almıştı.

İlgili – Shiba Inu SHIN fiyat tahmini 

Shiba Inu (SHIB) fiyatı yükselişe geçer mi?

Shiba Inu (SHIB) fiyatı Ekim’de rekor kırarak değerini %1,000 artırdı. Sonuçta ilk 10 kripto para arasına girmişti. Hatta DOGE’u bile geride bırakmıştı. Buna rağmen Kasım fiyat açısında farklı bir ay oldu. Yine de SHIB ekosistemi büyüyor ve Shiba Inu 1 milyon kullanıcı sayısına ulaştı.

SHIB şu an 0.00004811 dolardan işlem görüyor ve 0.00005 dolar seviyesini gözüne kestirdi. Bir günlük grafikte uzun vadeli düşüş kanalını da kırdı. Dört hafta sonra boğalar geri dönüş yapıyor. Geçen ayki ATH değerini yeniden test etmeden önce ise 0.000066 dolar direncini kırmalı.

İlgili – Shiba Inu teknik analizi: Shiba bu engeli aşarsa yolu açık!

Kraken etkisiyle pump yapan Shiba yeni ATH görür mü?

Kaynak: TradingView

Kaynak