okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-2.25%
Bitcoin
67.872,23 USDT
eth
ETH
-1.63%
Ethereum
3.830,67 USDT
bch
BCH
-5.07%
Bitcoin Cash
464,82 USDT
xrp
XRP
-1.31%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
-2.9%
Litecoin
82,77 USDT
bnb
BNB
-0.71%
Binance Coin
599,57 USDT
sol
SOL
-1.51%
Solana
167,58 USDT
avax
AVAX
-3.27%
Avalanche
37,01 USDT
ada
ADA
-2.21%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-3.36%
Poladot
7,38 USDT
doge
DOGE
-3.49%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
1.08%
Shiba Inu
0,00 USDT

İşte ünlü analistin aralık ayında yükseliş beklediği Metaverse altcoinler!

NFT kripto para
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Metaverse akımının dünyayı sarmaya başlamasının ardından Metaverse tabanlı altcoinler yükselişe geçti. Ünlü analist aralık ayında yükseliş beklediği Metaverse tabanlı altcoin listesini paylaştı. Detaylar haberimizde.

İşte ünlü analistin aralık ayında yükseliş beklediği Metaverse altcoinler!

Artırılmış gerçeklik ile sanal gerçekliği birbirine bağlan bir siber istasyon olan Metaverse, geleceğin interneti olarak adlandırılıyor. Facebook’un sahibi Mark Zuckerberg’in şirketin adını değiştirip Meta yapmasının ardından daha fazla insan tarafından araştırılan bu yeni teknolojiye kripto piyasası da ayak uyduruyor. Metaverse tabanlı altcoinler yükselişte.

İlgili: Metaverse nedir?

Ünlü kripto analisti Tyler Swope, yeni bir Youtube yayınında aralık ayında yükseliş beklediği metaverse altcoinleri paylaştı. Dilerseniz ünlü analistin listesine birlikte göz atalım.

  1. Decentraland (MANA)

Analistin listesindeki ilk altcoin Decentraland (MANA). MANA, Decentraland , en büyük kripto yatırım fonu Grayscale’in kurucusu Barry Silbert de dahil olmak üzere bir çok tanınmış ismin desteğini aldı. Mevcut haliyle, Decentraland, bir ekranda oynanan çoğunlukla 2D bir metaverse ancak 6 Kasım’da projeye VR entegrasyonu geliyor. MANA, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 4,68 dolardan işlem görüyor.

metaverse İşte ünlü analistin aralık ayında yükseliş beklediği Metaverse altcoinler!

İlgili: Decentraland (MANA) fiyat tahmini

  1. Illuvium (ILV)

Listenin ikinci sırasında bu ay bir oyun fragmanı yayınlayan Illuvium (ILV) var. Illuvials adlı oyunu oynayan kullanıcılar rakip oyuncularla savaşarak Ethereum kazanabilecekler. Tüm ETH, sırayla haftalık olarak ILV satın alan kasaya girecek ve bu oyun hayat geçtiğinde ILV tokenleri için bir satın alma baskısı oluşacak. ILV yazım anında 1,724 dolardan işlem görüyor.

metaverse İşte ünlü analistin aralık ayında yükseliş beklediği Metaverse altcoinler!

     3.Gods Unchained (GODS)

Gods Unchained (GODS), oynamak için para ödeyen ve oyunculara oyun içi öğeleri ve varlıkları üzerinde gerçek sahiplik veren bir dijital koleksiyon oyunu. Swope’a göre, Gods Unchained “Blessing of the GODS” başlıklı yeni bir oyna-kazan kampanyası etkinliği başlatıyor. Bu etkinlikte oyuncular yıl sonuna kadar daha fazla GODS token kazanacak. GODS, 5,64 dolardan işlem görüyor.

metaverse İşte ünlü analistin aralık ayında yükseliş beklediği Metaverse altcoinler!

  1. Render Token (RNDR)

Listenin son sırasında Ethereum blok zincirinin üzerine inşa edilmiş, GPU hesaplama gücüne ihtiyaç duyan sanatçıları ve stüdyoları GPU yeteneklerini kiralamak isteyen madencilik ortaklarıyla birleştirmeyi amaçlayan dağıtılmış bir GPU oluşturma ağı olan Render Token (RNDR) bulunuyor.

Swope, CEO Jules Urbach Apples Octane X’e katılırken Render Token’ın Apple ile birlikte çalıştığına dair bir ipucuna dikkat çekti ve RNDR tokeni radarına aldığını açıkladı. RNDR, yazım anında 6,40 dolardan işlem görüyor.

metaverse İşte ünlü analistin aralık ayında yükseliş beklediği Metaverse altcoinler!

Kaynak

 

 

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.