1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Binance’den 1 Tesla ve $50K’lik Doge ödülü: Yapmanız gereken çok kolay!

Binance’den 1 Tesla ve $50K’lik Doge ödülü: Yapmanız gereken çok kolay!

Binance’den 1 Tesla ve $50K’lik Doge ödülü: Yapmanız gereken çok kolay!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’ın CEO’su Chanpeng Zhao önemli bir kampanyaya öncülük ediyor. Zhao 1 Tesla ve 50 bin dolarlık Dogecoin dağıtıyor.


Binance’den 1 Tesla ve $50K’lik Doge ödülü: Yapmanız gereken çok kolay!

Binance’ın kampanyasına katılmak için twitter adresiniz ve Binance hesabınızın olması yeterli. Kampanyayı Binance’in CEO’su Changpeng Zhao yönetiyor. Zhao’nun şahsi gelirinin 5 milyar dolar olduğu iddia ediliyor. Zhao, kripto para toplumu içerisinde en zengin 6’ıncı kişi olarak biliniyor.

Zhao’nun kampanyasına katılmak çok kolay.

  • Bu gönderiyi retweetle
  • Changpeng Zhao’yu, Binance’i ve Elon Musk’ı Twitter’da takip edin
  • Yasa dışı faaliyetlere karşı koruma sağlamak için tasarlanmış “müşterinizi tanıyın” (KYC) standartlarını taşıyan ve doğrulanmış bir Binance hesabına sahip olun
  • Hangi ödülü seçtiğinizi ve nedenini söyleyin.

Zhao her bir grup için kazananı açıklayacak. Kampanya 29 Kasım ile 13 Aralık tarihleri arasında devam edecek.

Son dönemde Binance ve Elon Musk’ın Dogecoin’e desteği oldukça dikkat çekiyor. Zhao’nun kampanyasına Dogecoin’in konu olması Doge’ye olan desteklerini gösteriyor.

Dogecoin yazının kaleme alındığı saatte 21 cent’in üzerinde işlem görüyor. 28.55 milyar dolarlık piyasa büyüklüğü ile Doge, en değerli 10’uncu kripto para. Doge en yüksek değerini geçtiğimiz Mayıs ayında 73 cent ile görerek tüm zamanların rekorunu kırdı. Ancak uzun süredir Dogecoin 30 cent’lik direnci aşmakta zorlanıyor.

Aşağıdaki grafikte Dogecoin fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

Dogecoin fiyatları

Kaynak

İlgili!

Güncel Dogecoin fiyat tahmini, geleceği ve beklentisi 2021- 2025

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.