1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Bitcoin boğa koşusuna ne zaman başlıyor? Ünlü analist cevapladı

Bitcoin boğa koşusuna ne zaman başlıyor? Ünlü analist cevapladı

Bitcoin boğa koşusuna ne zaman başlıyor? Ünlü analist cevapladı
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Willy Woo, What Bitcoin Did Yotube kanalında Bitcoin için tahminlerde bulundu. Analistin Bitcoin tahminleri ve detayları haberimizde.

Bitcoin boğa koşusuna ne zaman başlıyor? Ünlü analist cevapladı

Bitcoin, 10 Kasım’da tüm zamanların en yüksek değeri olan 68,789 doları gördükten sonra geri çekildi. Cuma günü piyasalarda oluşan satış baskısının ardından da 55,000 doların altına geriledi.

bitcoin

BTC, tüm baskıları üzerinden çabuk attı ve tekrar yükselişe geçti. Yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 57,017 dolardan işlem gören lider kripto para birimi son 24 saat içerisinde %5,39 değer kazandı. Bitcoin’in toplam piyasa değeri 1,076 trilyon dolar olurken bu hacimle piyasa hakimiyet oranı %41,9 oldu.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Ünlü analist Willy Woo, bu gelişmelerin ortasında What Bitcoin Did Youtube kanalında Bitcoin tahminlerini içeren bir röportaj yaptı. Analist, Bitcoin’in yeni bir boğa koşusu öncesi düzeltme aşamasını tamamlamak üzere olduğunu belirtti. Woo röportajda, Bitcoin’in zincir üzerindeki verilerin sağlıklı göründüğünü ve olağan dışı hiçbir şey bulunmadığını söyledi.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

“Burada olağan dışı bir şey olmuyor. Sadece uzun vadeli yatırımcılar tarafından çok sabit bir birikim yapılıyor. Sağlıklı görünüyor.”

Ünlü analist, Bitcoin’de talebin arttığını ve talep artarken BTC’nin konsolide olduğunu ve kripto paranın güçlü bir şekilde yatırımcıların eline geçtiğini belirtiyor.

“Bunu sadece konsolidasyon olarak görüyorum. Konsolidasyon düşük seviyeleri test ettikten sonra çökmeden yukarı çıkması anlamına geliyor. Konsolide olurken, talep artıyor, HODLer’lar satın alıyor. HODL’lar alım yaparken, çok fazla satış olmadığını görüyoruz.”

Woo, türev verilerin Bitcoin’in önümüzdeki birkaç gün içinde boğa koşusuna devam etmeye hazır olabileceğini gösterdiğini belirtti.

“Oldukça yakınlaşıyoruz. Baktığım türev verileri, muhtemelen bir sonraki ayağın yukarı hareketine birkaç gün kaldığını gösteriyor.”

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: