1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Kırmızı bülten ile arana Do Kwon’dan ilk açıklamalar! Do Kwon teslim mi oluyor?

Kırmızı bülten ile arana Do Kwon’dan ilk açıklamalar! Do Kwon teslim mi oluyor?

Kırmızı bülten ile arana Do Kwon’dan ilk açıklamalar! Do Kwon teslim mi oluyor?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ülkesinde hakkında tutuklama kararı çıkarılan ve İnterpol tarafından pasaportu iptal edilen Terra CEO’su Do Kwon’dan açıklama geldi. Detaylar haberimizde.

Kırmızı bülten ile arana Do Kwon’dan ilk açıklamalar! Do Kwon teslim mi oluyor?

Son bir haftada Terra Classic (LUNC) istikrarlı bir fiyat kurtarma yolunda ilerliyordu. 14 Eylül’de Terra CEO’su Do Kwon hakkında Güney Kore’de bir tutuklama kararı çıkarıldı. Terra kurucusunun yanı sıra beraberinde Terra çalışanı olan beş kişinin daha tutuklanmasına karar verildi.

do kwon

Bu tarihte Terra Classic keskin bir düşüş yaşadı ve Coinmarketcap verilerine göre son yedi günde %33 değer kaybetti.

İlgili: Terra CEO’sundan kritik açıklamalar

Kurucu, piyasa kurallarını ihlal ettiği için suçlanıyor. Tutuklama emrine göre, adı geçen altı kişinin tamamı Singapur’da bulunuyor. Ancak Singapur’dan gelen açıklamaya göre Do Kwon, bu ülkede değil.

İlgili: Do Kwon hakkında tutuklama kararı!

Kwon, yetkililerden saklandığı iddialarına yanıt verdi. İddia edildiği gibi kaçak olmadığını açıkladı. Kwon, ekibinin devlet kurumlarıyla tamamen iş birliği yaptığını ve saklayacak hiçbir şeyi olmadığını söyledi. Şirketinin birden fazla yargı alanında kendini savunma sürecinde olduğunu da sözlerine ekledi.

“Kaçak veya benzeri bir şey değilim – iletişim kurmaya ilgi gösteren herhangi bir devlet kurumu için tam bir iş birliği içindeyiz ve saklayacak hiçbir şeyimiz yok. Kendimizi birden fazla yargı alanında savunma sürecindeyiz- kendimizi son derece yüksek bir dürüstlük çıtasında tuttuk ve önümüzdeki birkaç ay içinde gerçeği açıklamayı dört gözle bekliyoruz.”

Terra Classic yazının kaleme alındığı anlarda 0,0002967 dolardan işlem görüyor. LUNC, 1.8 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Altcoin, bu değer ile kiripto piyasasının en değerli varlıkları arasında 32’nci sırada yer alıyor.

Kaynak

 

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: