fbpx
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Kim Kardashian şimdi de kripto para reklamcılığına soyundu

Kim Kardashian şimdi de kripto para reklamcılığına soyundu

Kim Kardashian şimdi de kripto para reklamcılığına soyundu
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kim Kardashian, Instagram hesabı üzerinden artık kripto para reklamları da yapmaya başladı. Kripto meraklıları ise böyle bir reklam için ne kadar ücret talep ettiğini tartışmaya açtı.


Kim Kardashian’ın Ethereum MAX (EMAX) token reklamı tartışmalara yol açtı

İş kadını, realite TV yıldızı ve sosyal medya kişiliği Kim Kardashian, ismi pek duyulmayan bir kripto para olan Ethereum MAX (EMAX) için sosyal medya hesabı üzerinden reklam içerikli paylaşım yaptı.

Kardashian, 228 milyon takipçisi olan Instagram hesabı üzerinden şöyle yazdı:

“Arkadaşlar kripto ile ilgileniyor musunuz????”

“Bu bir finansal tavsiye değil ama arkadaşlarımın bana Ethereum MAX token hakkında söylediklerini paylaşıyorum.”

Kim Kardashian’ın Ethereum MAX (EMAX) token reklamı tartışmalara yol açtı

Kim Kardashian, arkadaşlarımdan duyduğumu paylaşıyorum demesine rağmen, paylaşımındaki “#ad” etiketi dikkat çekiyor. Bu da reklam olduğunu gösteriyor.

Ayrıca Ethereum MAX sitesine de bir bağlantı içeriyor.

Kardashian’ın paylaşımının devamında şöyle deniliyor:

“Birkaç dakika önce Ethereum MAX 400 trilyon token yaktı – Resmen yönetici cüzdanlarının yüzde 50’sini E-Max topluluğuna geri veriyorlar.”

Meçhul bir kripto para Ethereum MAX

Kardashian’ın reklamını yaptığı bu kripto paranın herhangi bir white paper, amaç ve vizyonunu belirten bir belgesi bulunmuyor. Ayrıca projenin arkasında eğer bir ekip varsa bunların da kimliği bilinmiyor. Web sitesi ise sadece bir Medium sayfasına bağlantı içeriyor. Ancak burada bile token ile ilgili bir bilgi verilmiyor. Ethereum’a dayanması konusunda bile bir bilgi yer almıyor.

Ethereum MAX, popüler kripto para olan Ethereum’un adını kullanmaktan başka bir şeye sahip değil görünüyor.

Boksör Floyd Mayweather de yakın zamanda Ethereum MAX reklamı yapmıştı. Web sitesine göre ise Ethereum MAX yaklaşık bir ay önce kuruldu. Slogan olarak ise “Geçmişi Yıkın” ifadesini kullanıyor.

Kardashian’lar tartışmalı şeyleri reklam etmesi ile biliniyorlar. Daha önceki bir dizi reklamından dolayı çok eleştirilmiştiler.

Mati Greenspan (@MatiGreenspan) ise Twitter üzerinden, Kim Kardashian’ın böyle reklamlar için ne kadar ücret aldığını soruyor. Bir kullanıcı, böyle reklamlar için Kardashian’ın daha önce 300,000 dolar ile 500,000 dolar arasında bir ücret açıkladığını hatırlatıyor. Tabii bazen bu 1 milyon dolara kadar çıkabiliyor.

Kaynak 

İlgili – Kripto dolandırıcılığının keskin yükseldiği bu alana dikkat!

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: