1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Kevin O’Leary ayı piyasasında hangi kripto paraları satın aldı?

Kevin O’Leary ayı piyasasında hangi kripto paraları satın aldı?

Kevin O’Leary ayı piyasasında hangi kripto paraları satın aldı?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kevin O’Leary bir diğer adıyla Mr. Wonderful, ayı piyasasında hangi kripto paralara yatırım yaptı? Detaylar ve teknik veriler yazımızda.

Kevin O’Leary ayı piyasasında hangi kripto paraları satın aldı?

Kripto para piyasasında çok derin bir düzeltme yaşanıyor ve tam anlamıyla şiddetli bir ayı piyasasının tam ortasında bulunuyoruz. Kripto para piyasasının toplam değeri 1 trilyon doların altına geriledi. Ayılar piyasanın tek hakimi durumunda ve kripto paralar her gün daha düşük seviyeleri görüyor.

Lider kripto para birimi Bitcoin son 24 saat içerisinde %10 değer kaybetti ve kritik 20,000 dolar desteğinin altına geriledi. BTC’de teknik veriler düşüşün devam edeceğini gösteriyor. Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 18,198 dolardan işlem görüyor. Piyasanın en değerli varlığının toplam değeri 350 milyar doların altına geriledi.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Günlük Bitcoin (BTC) fiyat hareketleri

Kevin O'Leary ayı piyasasında hangi kripto paraları satın aldı?

 

Altcoinlerdeki kıyım daha şiddetli. En değerli altcoin olan Ethereum, son 24 saatte %13 değer kaybetti. 1000 doların altına gerileyen Ether şu anda 930 dolardan işlem görüyor. ETH’nin haftalık değer kaybı ise %40.

İlgili: Ethereum teknik anlalizi

Günlük Ethereum (ETH) fiyat hareketleri

Kevin O'Leary ayı piyasasında hangi kripto paraları satın aldı?

Risk sermayedarı Kevin O’Leary, Insider ile yaptığı özel röportajda Bitcoin ve Ethereum’un yaşadığı derin çöküşü ele aldı ve iki kripto paraya yaklaşımının nasıl olduğu ifade etti.

O’Leary, Insider’a “Hiçbir şey satmıyorum” dedi ve kripto para birimlerinin uzun vadeli yatırımlar olduğuna dikkat çekti.

“Uzun vadede buna katlanmak zorundasın. Volatilite yaşayacağını ve bazı projelerin işe yaramayacağını anlamalısın.”

Portföyünün %16’sını kripto varlıkların oluşturduğunu söyleyen O’Leary, Bitcoin ve Ethereum’un yanı sıra Solana ve Polygon’un da aralarında bulunduğu çeşitli kripto paralara yatırım yaptığını belirtti.

İlgili: Solana nedir, geleceği nasıl?

Terra çöküşü hakkında da konuşan ünlü yatırımcı, bu olayların piyasadaki aktörlerin daha dikkatli davranması için önemli olduğunu söyledi.

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: