1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Kava token (KAVA) nedir, geleceği nasıl? Güncel KAVA haber ve gelişmeler

Kava token (KAVA) nedir, geleceği nasıl? Güncel KAVA haber ve gelişmeler

Kava token (KAVA) nedir, geleceği nasıl? Güncel KAVA haber ve gelişmeler
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

KAVA token nedir, geleceği nasıl? KAVA coin teknik verileri ve KAVA’ya ait tüm gelişmeler ve haberleri yazımızda bulabilirsiniz.

Kava token (KAVA) nedir, geleceği nasıl? Güncel KAVA haber ve gelişmeler

Kava, kullanıcıların bir aracıya ihtiyaç duymadan kripto varlıklarını ödünç almalarına ve ödünç vermelerine olanak tanıyan bir borç verme protokolüne sahip Cosmos üzerine inşa edilmiş bir blok zinciridir.

Kripto para birimi kullanıcıları için birden fazla uygulamayı ve hizmeti destekleyen zincirler arası bir DeFi platformudur. Kava’nın blok zinciri, DeFi uygulamalarının ve hizmetlerinin çalışması için güvenli ve güvenli bir ortam sağlar.

Kava’nın lansmanı 2019 yılının kasım ayında yapıldı. Cosmos blok zinciri üzerine inşa edilen Kava, stablecoin kredilerinin yeterince teminatlı olmasını sağlamak için teminatlı borç pozisyonu (CDP) sisteminden yararlanıyor.

Kava’nın Kurucuları Kimdir?

Kava’nın arkasındaki ana şirket olan Kava Labs, Inc., Brian Kerr, Ruaridh O’Donnell ve Scott Stuart tarafından ortaklaşa kuruldu.

Brian Kerr, platformun şu anki CEO’su ve daha önce Snowball ve DMarket dahil olmak üzere çeşitli blockchain ve kripto platformlarında danışman olarak çalıştı. Kerr, ise başarılı bir kariyere sahip ve işletme alanında eğitim gördü.

Kava’yı Benzersiz Yapan Nedir?

Kava, zincirler arası varlıklara verdiği destek sayesinde kendisini diğer benzer merkezi olmayan platformlardan ayırıyor.

Cosmos’un bölge teknolojisi sayesinde Kava kullanıcıları Bitcoin (BTC), XRP, Binance Coin (BNB) ve Binance USD (BUSD) dahil olmak üzere çok çeşitli yerel varlıkları yatırabilecekler.

İlgili: Kava token haber ve gelişmeler

Ayrıca, Kava kullanıcıları, doğrudan protokolden KAVA ödülleri kazanmak için kendi stake düğümlerini çalıştırabilir. Ancak, yalnızca ilk 100 Kava düğümü (doğrulayıcı olarak da bilinir) bu ödülleri almaya hak kazanır.

KAVA token nedir?

Kava platformunun kendi yerel tokenidir. KAVA token sahipleri KAVA platformunda güçlü bir sese sahiptir.

KAVA token teknik verileri

Kava yazının kaleme alındığı tarihte (18.03.2022) Coinmarketcap verilerine göre 3,21 dolardan işlem görüyor. Altcoin, 9 Eylül 2021’de 9,19 dolar ile tüm zamanların en yüksek değerini gördü. Toplam piyasa değeri 518 milyon dolar olan KAVA’nın toplam arzı, 154,004,110 Kava. Dolaşımda ise 161,466,363 Kava bulunuyor. Kava, kripto piyasasının 114’üncü en değerli varlığı.

Kava fiyat hareketleri (Tüm zamanlar)

Kava

Kava nasıl alınıp satılır?

Kava token, Binance, KuCoin, Kraken ve Gate.io gibi kripto para borsalarında Kava/USDT, Kava/BUSD, Kava/USD ve Kava/BTC çiftleri ile kolay bir şekilde takas edilebilir.

Kaynak