Kaspa KAS coin nedir? KAS/USD yorum ve geleceği

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kaspa coin nedir? Kaspa coin yorumları nasıl? Kaspa coin geleceği ve fiyat tahminleri umut vaad ediyor mu? Kaspa coin ile ilgili gelişmeler bu yazımızda.

Kaspa Coin Yorum

 

KAS/USD – 1 Kaspa coin kaç dolar?

Kaspa coin yorumları ve geleceği ile ilgili fiyat tahminlerine geçmeden önce Kaspa coin projesi nedir, tanıyalım.

Kaspa Coin Nedir?

Kaspa paralel bloklar ve anlık işlem doğrulası sağlayan dünyanın ilk block ucu olarak kendini gösteren yenilikçi bir kripto para. Merkeziyetsiz bir açık kayanağa sahip olan Kaspa tamamen ölçeklenebilir bi katman 1 çözümü olmanın yanısıra geleneksel blockchainlerin sınırlılıklarının da ötesine geçecek şekilde bir tasarıma sahip. 7 Kasım 2021 de piyasaya sürülen Kaspa, topluluğun yönetiminde bir proje ve böyle bir sistem ile merkezi bir yönetimi yok.

Kaspa GHOSTDAG protokolünü uygulayan bir iş kanıtı konsensüs mekanizmasına sahip. Bu özelliği ile paralel olarak üretilen bloklar aynı anda varlığını sürdürürken , ayrı bloklar olma ihtimalini ortadan kaldırıyor. Bu protokol güvenli bir çalışma sistemi sağlıyor ve aynı zamanda yüksek blok oranını korurken onay zamanını en aza indiriyor. Ağdaki hızlı blok oranı madencilik gelirini azaltıyor, madenciliğin merkeziyetsizleşmesini sağlıyor ve ağın güvenlğine ve sağlıklı çalışmasına neden oluyor.

Kaspa ölçeklenebilir bir verimlilik  ve anlık onay gibi özellikleri ile benzersiz bir yapıya sahip. Bunun temelinde iş kanıtı gibi basit bir prensip bulunuyor. Protokolün basitliği kanıtlanabilir bir güvenlik, her hangi bir stake kanıtı prensibini garantilemeyen bir özellik. Solana ve Ripple gibi merkezi hızlı coinlerden farklı olarak, Kaspa klasik merkeziyetsiz bir çözüm olarak yüksek performansa ulaşıyor.

Kaspa bazı özellikler ile de öne çıkyor. Bunların arasında blockDAG ağı ile her saniye çoklu blok üreterek ulaştığı işlem hızı ve ortalama her 10 saniyede doğrulanan anlık işlemler ve kHeavyHash algoritması ile iş kanıtı prensibinin etkililiği yer alıyor. Ayrıca merkeziyetsizlik ile uyum sağlamadan yüksek güvenlik de sunuyor. GhostDAG konsensüs mekanizmasının yenilikçi özelliği ile bir araya gelen, saf stakesiz iş kanıtı ile başarıya ulaşıyor. Ayrıca Kaspa ölçeklenebilme sorunlaruna da çözüm getiriyor.

KAS/USD Fiyat Grafik Yorum

Kaspa KAS coin nedir? KAS/USD yorum ve geleceği

Kaspa, piyasaya çıktığı günden beri durmaksızın yükseliyor. Şu an (1). itki dalgasını bitirmiş olabilir. Kripto para düzeltme dalgası (2)’ye başlayabilir. Fiyat bu kadar artmışken fib 0.618 seviyesini yani 0.034 doları yoklamasını bekliyoruz. Kaspanın 3. dalga hedefi en az 19.4 dolar. Bu seviyeye yükselip yüklemeyeceğini görmek için projenin tokenomicsine bakmakta yarar var. Maksimum token sayısının  28,700,000,000 KAS olacağı belirtilmiş. 28 milyar adet tokenın piyasaya sürüleceği bir proje milyonda bir ihtimal 19 dolara yükselebilir. Her zaman matematik çalışmaz.

İlgili: Bitcoin (BTC/USD) Yorum: Fiyat, Grafik ve Geleceği

Kaspa KAS Coin Geleceği ve Fiyat Tahmini 2024, 2025 – 2030

Analizler Kaspa KAS coin fiyatının 2025 yılında 0.25 dolara kadar yükselebileceğini gösteriyor. 2030 yılında ise 3 dolara çok yaklaşması bekleniyor.

Kaspa KAS coin geleceği ve fiyat tahmini tablosu:

Yıl Taban Tavan
2024 $0.071 $0.098
2025 $0.11 $0.25
2026 $0.26 $0.41
2027 $0.43 $0.73
2028 $0.64 $1.12
2029 $1.18 $1.77
2030 $1.79 $2.84
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Kaspa KAS coin nedir? KAS/USD yorum ve geleceği
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.