Loading...
btc
BTC
-0.41%
Bitcoin
63.167,54 USDT
eth
ETH
-0.63%
Ethereum
3.082,42 USDT
bch
BCH
-3.72%
Bitcoin Cash
489,36 USDT
xrp
XRP
-0.48%
Ripple
0,50 USDT
ltc
LTC
0.22%
Litecoin
78,26 USDT
bnb
BNB
-0.55%
Binance Coin
549,68 USDT
sol
SOL
-1.67%
Solana
136,21 USDT
avax
AVAX
-0.08%
Avalanche
35,13 USDT
ada
ADA
0.8%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-0.16%
Poladot
6,70 USDT
doge
DOGE
-2.85%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
-0.88%
Shiba Inu
0,00 USDT

Kanadalı ünlü iş insanı kritik Bitcoin kararı eşiğinde!

Kripto yatırım ürünleri 4 ay sonra ilk kez!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kanadalı ünlü iş adamı ve televizyon yıldızı, yaptığı yatırımlarda ilk defa Bitcoin ve kripto paraların önemli bir eşiği geçtiğini belirtiyor. geembi.com Ona göre artık altın geride kaldı. 2021 yıl sonunda kripto paralar konusunda atacağı kritik adımı da açıklıyor.


Kanadalı ünlü iş insanı kritik Bitcoin kararı eşiğinde!

Kanadalı iş adamı, yazar, politikacı ve televizyon kişiliği Kevin O’Leary, ilk defa Bitcoin’e altından daha fazla maruz kaldığını açıkladı. Ayrıca önümüzdeki birkaç ay içinde kriptoya ayırdığı yatırımlarını yüzde 7’ye yükseltmeyi planladığını bildirdi. Şu sözlerle de kriptoya dikkat çekiyor:

“Kriptolar hiçbir zaman gitmeyecek. Gitmelerini sağlayacak bir durum da görmüyorum.”

İlgili – Virgin Galactin CEO’sundan Bitcoin hakkında hayranlık uyandıran açıklamalar!

Altından daha fazla Bitcoin’i var

Kevin O’Leary bir de portföyünde şimdi altında daha fazla Bitcoin ve kripto para olduğunu da açıklıyor. Kısa süre önce bir tweet üzerinden şöyle dedi:

“İlk defa kriptoya yatırımın altından daha fazla.”

Bu açıklamaları kısa süre önce verdiği bir röportajından sonra yaptı. Röportajında ise bir kripto yatırımcısı olduğunu belirterek, kripto paralara “inanan” biri olduğunu kaydediyor. Şöyle diyor:

“Yılın sonunda, faaliyet gösteren şirketimizin kripto para portföyünün yüzde 7 oranında olmasını umuyorum. Bir strateji olarak çok farklı ve çok geniş çapta kripto ürünlerine yatırım yapıyorum.”

Kanadalı iş adamı, yazar, politikacı ve televizyon kişiliği Kevin O’Leary, sıfır kripto para yatırımı olan birisi ile konuşacak bir şeyi olmadığını söylüyor. Onun dışında herkesi dinlemeye ve tartışmaya hazır.

İlgili – Akaryakıt fiyatlarında ilginç Bitcoin indirimi!

Hükümetlerin Bitcoin’i yasa dışı yapması uzak bir ihtimal

O’Leary ayrıca hükümetlerin kripto paraları yasaklayıp yasaklamayacakları ile ilgili görüşünü de paylaşıyor.

Bridgewater Associates kurucusu Ray Dalio, kısa süre önce yaptığı açıklamada, çok fala başarılı olması durumunda hükümetlerin Bitcoin’in “öldürebileceğini” belirtmişti. O’Leary ise bu konuda şu görüşünü paylaşıyor:

“Bu büyük bir tartışma. Bununla birlikte, kripto para birimleri aracılığıyla sağlanan üretkenlik geliştirmeleri ve merkezsiz finansın (defi) tüm altyapısı, hükümetler için bile fazlasıyla ilgi çekici. ABD hükümetinin, her türlü merkezi ve merkezsiz finans sistemindeki gelişmelerin öne çıkarıldığı yeni online ödeme sistemleri ve hizmetlerinin geliştirilmesinde geride kalmak istediğini düşünmüyorum.”

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.