Loading...
btc
BTC
1.05%
Bitcoin
67.359,20 USDT
eth
ETH
0.57%
Ethereum
3.523,82 USDT
bch
BCH
1.63%
Bitcoin Cash
397,66 USDT
xrp
XRP
3.76%
Ripple
0,59 USDT
ltc
LTC
0.15%
Litecoin
73,51 USDT
bnb
BNB
0.54%
Binance Coin
596,59 USDT
sol
SOL
2.73%
Solana
173,74 USDT
avax
AVAX
2.23%
Avalanche
28,79 USDT
ada
ADA
-0.34%
Cardano
0,44 USDT
dot
DOT
0.09%
Poladot
6,34 USDT
doge
DOGE
7.55%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
2.47%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Cardano Haberleri
  3. İşte 28 Kasım haftası izlenmesi gereken 3 altcoin

İşte 28 Kasım haftası izlenmesi gereken 3 altcoin

altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasası, çoğu dijital varlığın değerini etkileyen FTX borsası çöküşünün etkisinden hala kurtulabilmiş değil. Devasa kayıplar, kripto piyasasına olan güveni kısmen aşındırdı ve birkaç varlık artan satış baskısı kaydetti. Bu gelişmelere rağmen 28 Kasım haftasında dikkatle izlemenizi tavsiye edeceğimiz 3 altcoin projesi var…

Bu üç altcoin projesine dikkat

Piyasa gerilemesine rağmen, birkaç altcoin öne çıkıyor ve önceki yüksek seviyelerini yeniden kazanma potansiyeli sergiliyor. Gerçekten de, altcoinlere olan ilgi, kullanım durumlarının yanında sürdürdükleri belirli hikayeden kaynaklanmaktadır. 28 Kasım haftası için izlenmesi gereken önemli altcoinler aşağıdadır.

Litecoin (LTC), uzun süredir “sıkıcı” olarak adlandırılsa da, tokenin en son kazanımları halvingine (yarılanma) bir yıldan az kalması ile ilişkinlendiriliyor. 23 Kasım itibariyle, varlık Bitcoin’e (BTC) karşı bir yılın en yüksek fiyatını kaydettiği için bir gün içinde LTC‘ye 1 milyar dolardan fazla aktı. Özellikle, varlık 100 $ seviyesini hedeflediğinden, son fiyat hareketi dikkat çekiyor. Bir sonraki LTC yarılanması Ağustos 2023 olarak planlanıyor.

Mevcut durumda, Litecoin 77 dolardan işlem görüyor ve aylık en yüksek seviyesi olan 82 dolara ulaştıktan sonra son kazanımlarını genişletiyor. Finbold tarafından bildirildiği üzere kripto ticareti uzmanı Rekt Capital, LTC’nin daha fazla toparlanması için varlığın 67 doların üzerinde kalması gerektiğini belirtti.

altcoin

Dogecoin (DOGE). Popüler memecoin hakkındaki son zamanlardaki olumlu haberler arasında yükseliş trendi çizgisinde yer aldığı bulunuyor. Özellikle, DOGE topluluğu varlığa daha fazla fayda sağlamak için harekete geçtiğinde ralli geldi. Finbold tarafından bildirildiği üzere, Ethereum (ETH) kurucu ortağı Vitalik Buterin ve Tesla CEO’su Elon Musk’ın Dogecoin’i yükseltmek için bir araya gelmeyi ve çalışmayı planladıkları bildiriliyor.

Gerçekten de Musk, fiyat rallisine yol açan varlıkla ilgili tweet’leriyle DOGE’nin sıkı bir destekçisi olmuştur. Aynı zamanda Musk, Twitter’ı satın aldığından beri, DOGE’nin sosyal medya platformuyla olası entegrasyonu hakkında spekülasyonlar ortaya çıktı. Basın zamanında DOGE, son 24 saatte yaklaşık %7 artışla 0,10 dolardan işlem görüyordu. Artış, sürekli satın alma baskısını takip etti ve DOGE, 12.9 milyar dolarlık bir piyasa değeri kaydetti. Aynı zamanda, Dogecoin topluluğu, 1 $ seviyesini hedeflerken varlığın beklentileri konusunda yükselişini sürdürüyor.

altcoin

Cardano’nun (ADA) beklentileri, esas olarak ağın sürekli gelişim dizisiyle bağlantılıdır. Gelişmelerin bir kısmı, diğerlerinin yanı sıra ağın temel teknolojisi olan Lace cüzdan geliştirmeye odaklanıyor. Aynı zamanda, ağda 1.000’den fazla proje inşa edilmiş ve Cardano’da 106 proje başlatılmıştır. Ağın büyümesinin bir kısmı, ADA cüzdanlarının 3,7 milyonu aştığını ve yalnızca Kasım ayında 100.000’in üzerinde artış olduğu görüldü. Aynı zamanda, Cardano 55 milyondan fazla işlem kaydetti.

Genel olarak, ağ gelişiminin ADA’nın olası fiyat rallisi için kritik bir katalizör görevi görmesi bekleniyor. Bu arada ADA, haftalık yaklaşık %4 kayıpla 0,32 dolardan el değiştiriyor. Ayrıca, ADA teknik analizi, ağırlıklı olarak düşüş eğilimini sürdürüyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.