1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Analist, izlenmesi gereken 3 altcoine dikkat çekti

Analist, izlenmesi gereken 3 altcoine dikkat çekti

Analist, izlenmesi gereken 3 altcoine dikkat çekti
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

DEX tokenleri, merkezileştirilmiş FTX Borsası skandalının sardından bir yükselişe tanık olabilirler. SFP, LDO ve UNI, pazarın genel düşüşüne rağmen, güç gösteren DEX tokenleri olarak dikkat çekiyor. Ayrıntılar haberimizde…

2023’e girerken izlenmesi gereken en iyi 3 altcoin

Safepal fiyatı piyasayı şok etti. Safepal fiyatı (SFP), Kasım ayında %180’lik bir ralliye tanık olurken, toplam piyasa değeri %25 düştü. Kasım ayının 3. işlem haftasında keskin bir ralli meydana geldi ve aylık en yüksek seviye olan 0,81 $’a ulaştı. Şimdi, piyasa başka bir tasfiyeye tanık olurken, bu merkezi olmayan borsa tokeninin fiyatı, 0,48 dolarda seyrediyor.

altcoin

Yazım sırasında, Safepal fiyatı destek için 21 günlük basit hareketli ortalamayı test ediyor. Boğalar tutunacak bir alan bulabilirse, yeni keşfedilen zirveler için bir meydan okuma meydana gelebilir. Yükseliş trendi potansiyelinin geçersiz kılınması, %180’lik rallinin başlangıç ​​noktası olan 0,28 $’a geri dönüleceği anlamına geliyor.

Lido Dao fiyatı, Bitcoin’in yerlerde sürünmesine rağmen güç gösteren başka bir altcoin. Haziran ayından bu yana, LDO %560 arttı. Bu altcoinin üstün performansı, spekülatörlerin LDO fiyatının daha fazla kazanç sağlama potansiyeli olup olmadığını merak etmesine neden oldu. Lido Dao fiyatı şu anda 1,10 dolardan işlem görmekte. Çarpıcı rallinin tamamını çevreleyen bir Fibonacci düzeltme aracı, mevcut fiyatın %61,8 Fib seviyesinin hemen üzerinde gezindiğini gösteriyor.

altcoin

Uniswap fiyatı izlenecek bir diğer altcoin. Uniswap fiyatı, özellikle bir Noel rallisi kripto piyasasını “kutsarsa,” izleme listenizde tutmaya değer. 14 Haziran ile 12 Ağustos arasında UNI, 2x hacminde bir boğa koşusu gördü. Ethereum tabanlı token, etkileyici şekilde yukarı doğru hareket ettikten sonra, o zamandan beri %50 düştü ve 5 ila 8 dolar arasında bir aralıkta kaldı.

Uniswap fiyatı şu anda 5,84 $’dan işlem görüyor. Glasnode’a göre, 13 Kasım’da tüm borsalardan para çekme işlemlerinde UNI en büyük artışı gösterdi. Tarihsel kanıtlara dayanarak, tüm borsalardan para çekmelerdeki büyük artışlar, geçmişte UNI fiyatı için keskin karşı trend sıçramalarına neden oldu. Lido Dao’ya benzer şekilde Uni de fırsatların bol ve ümit verici olduğu “altın cep” olarak kabul edilen %61,8 Fib seviyesinin üzerinde geziniyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: