fbpx
  1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. En güncel Uniswap fiyat tahminleri 2021-2030

En güncel Uniswap fiyat tahminleri 2021-2030

En güncel Uniswap fiyat tahminleri 2021-2030
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasasında Ethereum’un ortaya çıkışının ardından birçok heyecan verici proje başladı. Uniswap (UNI) onlardan biri. Orta ve uzun vadeli Uniswap (UNI) tahminleri için yazımızın detaylarına göz atabilirsiniz.

En güncel Uniswap fiyat tahminleri 2021-2030

Kripto para piyasasında Ethereum’un açtığı ve projelerinin gün geçtikçe gözde olduğu bir yol var. Bu yola git gide yeni projeler ekleniyor. Bunlardan biri de kripto para değişim sürecini iyileştirmek isteyen Uniswap.

Bu yazıda Uniswap’a ilişkin orta ve uzun vadeli fiyat tahminlerini ele alacağız. Uzmanların UNI tahminlerini siz değerli Koinmedya.com okurları için derledik.

Uniswap Fiyat tahmini 2021-2022

Uniswap, Mayıs 2021’den bu yana geniş bir aralıkta işlem görüyor ve ardından en düşükler en yüksekler geliyor. Önümüzdeki ay boyunca, fiyat hareketi Uniswap’ın 31 dolar seviyesine çıkabileceğini gösteriyor. Yılın son çeyreğinde 31 dolarlık seviyenin kırılması halinde tokenin 42 dolar seviyesini göreceği tahmin edililiyor.

İlgili: Uniswap nedir? Geleceği var mı?

Eğer momentum yeterince güçlü olursa, kesinlikle Mayıs 2021’deki tüm zamanların en yüksek seviyelerini kırmak için bir alan var. 2022’nin başında, analizimiz Uniswap’ın 46 dolar değerinde olabileceğini tahmin ediyor.

Uniswap fiyat tahmini 2025 uzun vadeli görünüm

Uniswap fiyat tahminimizin uzun vadeli görünümü çok iyimser, çünkü mevcut finansal ekosistem önümüzdeki beş ila on yıl içinde işleri daha merkezi olmayan bir şekilde yapma yoluna gidecek gibi gözüküyor. Bu, yerleşik borsaların (Uniswap gibi) yüksek talep göreceği anlamına gelecektir.

İlgili: Uniswap teknik analizi

Bakılması gereken bir şey GAS ücretleri. GAS, Ethereum blok zincirindeki işlem için ne kadar maliyet gittiğini ölçer ve ücretler ether olarak ödenir. Şu anda, Uniswap platformunu kullanmak için GAS ücretleri hala nispeten yüksek, bu da platformun geleneksel kripto borsalarından daha pahalı olabileceği anlamına geliyor. Bu ücretler biraz düşürülebilirse, muhtemelen daha fazla insanı platformu kullanmaya teşvik edecektir. Uniswap’ın 2025 yılına kadar 65 dolar değerinde olabileceğine inanıyoruz.

Daha ileriye baktığımızda, Uniswap 2030 fiyat tahminimiz de benzer şekilde cesaret verici. Gelecekte, Uniswap token sahiplerinin, şu anda sadece bir söylenti olmasına rağmen, yalnızca tokeni elinde tuttukları için işlem ücretlerinin bir yüzdesini kazanmaları için bir alan var. Bu gerçekleşirse, Uniswap’ın 2030 yılına kadar 90 dolar aralığına doğru ilerleyebileceğine inanıyoruz.

Uniswap canlı fiyat grafiği

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.