1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Güncel Uniswap fiyat tahmini, Uni token geleceği ve beklentisi 2022-2030

Güncel Uniswap fiyat tahmini, Uni token geleceği ve beklentisi 2022-2030

Güncel Uniswap fiyat tahmini, Uni token geleceği ve beklentisi 2022-2030
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasasında Ethereum’un ortaya çıkışının ardından birçok heyecan verici proje başlatıldı. Uniswap (UNI) onlardan biri. Orta ve uzun vadeli Uniswap fiyat tahminleri için yazımızın detaylarına göz atabilirsiniz.


En güncel Uniswap fiyat tahminleri 2022-2030

Kripto para piyasasında Ethereum’un açtığı ve projelerinin gün geçtikçe gözde olduğu bir yol var. Bu yola git gide yeni projeler ekleniyor. Bunlardan biri de kripto para değişim sürecini iyileştirmek isteyen Uniswap.

Bu yazıda Uniswap’a ilişkin orta ve uzun vadeli fiyat tahminlerini ele alacağız. Uzmanların UNI tahminlerini siz değerli Koinmedya.com okurları için derledik.

Uniswap Fiyat tahmini 2022

UNI token en yüksek değerini 3 Mayıs 2021’de 44.95 dolar ile gördü. Eğer momentum yeterince güçlü olursa, kesinlikle Mayıs 2021’deki tüm zamanların en yüksek seviyelerini kırmak için bir alan var. 2022’nin sonunda,Uniswap’ın 6,09 dolar değerinde olabileceğini tahmin ediliyor.

Uzun vadeli Uniswap fiyat tahmini 2025-2030

Uniswap fiyat tahminimizin uzun vadeli görünümü çok iyimser, çünkü mevcut finansal ekosistem önümüzdeki beş ila on yıl içinde işleri daha merkezi olmayan bir şekilde yapma yoluna gidecek gibi gözüküyor. Bu, yerleşik borsaların (Uniswap gibi) yüksek talep göreceği anlamına gelecektir.

İlgili: Uniswap teknik analizi

Bakılması gereken bir şey GAS ücretleri. GAS, Ethereum blok zincirindeki işlem için ne kadar maliyet gittiğini ölçer ve ücretler ether olarak ödenir. Şu anda, Uniswap platformunu kullanmak için GAS ücretleri hala nispeten yüksek, bu da platformun geleneksel kripto borsalarından daha pahalı olabileceği anlamına geliyor. Bu ücretler biraz düşürülebilirse, muhtemelen daha fazla insanı platformu kullanmaya teşvik edecektir. Uniswap’ın 2025 yılına kadar 22 dolar değerinde olabileceğine inanıyoruz.

İlgili: Uniswap (UNI) nedir, geleceği var mı?

Daha ileriye baktığımızda, Uniswap 2030 fiyat tahminimiz de benzer şekilde cesaret verici. Gelecekte, Uniswap token sahiplerinin, şu anda sadece bir söylenti olmasına rağmen, yalnızca tokeni elinde tuttukları için işlem ücretlerinin bir yüzdesini kazanmaları için bir alan var. Bu gerçekleşirse, Uniswap’ın 2030 yılına kadar 135 dolar aralığına doğru ilerleyebileceğine inanıyoruz.

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.

Total
0