Loading...
btc
BTC
-1.03%
Bitcoin
64.207,09 USDT
eth
ETH
-0.05%
Ethereum
3.511,41 USDT
bch
BCH
-0.8%
Bitcoin Cash
386,72 USDT
xrp
XRP
-0.24%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-2.01%
Litecoin
73,19 USDT
bnb
BNB
-0.34%
Binance Coin
585,66 USDT
sol
SOL
-0.45%
Solana
132,96 USDT
avax
AVAX
0.8%
Avalanche
27,80 USDT
ada
ADA
-0.37%
Cardano
0,38 USDT
dot
DOT
1.01%
Poladot
5,70 USDT
doge
DOGE
-0.63%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
-0.35%
Shiba Inu
0,00 USDT

İşte ünlü traderin mart ayında alınıp tutulması gerektiğini söylediği altcoinler!

altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Piyasa kırmızı görünümdeyken traderlar fırsat kolluyor. Ünlü analist mart ayında alınıp hodl edilebilecek altcoinleri sıraladı. Detaylar ve teknik veriler yazımızda.

İşte ünlü traderin mart ayında alınıp tutulması gerektiğini söylediği altcoinler!

Kripto piyasası kelimenin tam anlamıyla kan ağlıyor. Tablo kırmızı bir görünümde. Bu bazıları için büyük bir hayal kırıklığı yaratırken piyasası iyi okuyanlar için ise bir fırsat sunuyor. Birçok yatırımcı kripto paraların bu seviyelerinin alım fırsatı olduğuna dikkat çekiyor.

Uzun süredir beklenen ABD’nin kripto para düzenlemesine ilişkin ilk adım geçtiğimiz günlerde atıldı. ABD Başkanı Joe Biden, kripto para kararnamesini imzaladı. Bir düzenleme getirmeyen sadece kripto paralara ilişkin bir perpektif çizen karaname, beklenenden daha ılımlı oldu.

Bu çalışma ABD’nin kripto paralar yasakçı bir zihniyet ile bakmadığını gösterdi ve piyasa rahat bir nefes aldı. Fiyatları etkileyen diğer belirsizlikler olmasaydı muhtemelen kripto paralar bu kararnameye daha ciddi bir tepki gösterecekti.

Ünlü kripto tüccarı içinde bulunduğumuz belirsizlik ortamında bazı düşük bütçeli altcoinlerin bir alım fırsatı sunduğuna dikkat çekiyor. Trader, A Chain of Blocks Youtube kanalında 90,000 abonesi için yaptığı yayında bu düşük bütçeli altcoinlerin 10 kat büyüme potansiyeli olduğunu belirtti. Dilersenin analistin listesine göz atalım.

Listenin ilk sırasında Fantom (FTM) var. Kendi konsensüs algoritmasını kullanarak geliştiricilere DeFi hizmetleri sağlayan, yönlendirilmiş bir döngüsel olmayan grafik (DAG) akıllı sözleşme platformu olan Fantom, Ethereum blok zincirinin hacmini aştı.

İlgili: FTM nedir, geleceği nasıl?

FTM, son 1 yılda %196 değer kazandı. Analiste göre bu değer kazancı devam edecek ve FTM 10 kat büyüme potansiyeli sunuyor. FTM, yazım sırasında Coinmarketcap verilerine göre 1,16 dolardan işlem görüyor.

FTM fiyat hareketleri (Tüm zamanlar)

altcoin İşte ünlü traderin mart ayında alınıp tutulması gerektiğini söylediği altcoinler!

İkinci altcoin ise Tezos (XTZ). Tezos, Ethereum’dan çok farklı olmayan bir şekilde akıllı sözleşmelere dayanan bir blok zinciri ağıdır. Ethereum ile aralarındaki en büyük fark, Tezos’un daha gelişmiş bir altyapı sunmayı hedeflemesidir.

İlgili: Tezos fiyat tahmini

Tezos, zincir yönetimine dayalı yedi yükseltmeden geçti ve tamamen merkezi olmayan bir platform olarak çalışıyor. Bu da yeni dünyada XTZ’ye büyük bir alan açıyor. Tezos, blok zincirinde hali hazırda çalışan 100’in üzerinde merkezi olmayan uygulama bulunuyor. XTZ, son 1 yılda %25 değer kaybı yaşadı.

Tezos fiyat hareketleri (tüm zamanlar)

altcoin İşte ünlü traderin mart ayında alınıp tutulması gerektiğini söylediği altcoinler!

Listenin son sırasında etkin bir gizlilik vadeden katman-1 blok zinciri ağı Oasis Network (ROSE) bulunuyor. Gizlilik odaklı bir blok zincir olan ve Polkadot (DOT) ile çok benzer bir şekilde çalışan Oasis Network, büyük şirketlere dağıtılmış defter kullanarak bir blok zinciri üzerinde işlem yapma ve verilerini kontrol etme fırsatı vermeyi amaçlıyor.

İlgili: Oasis Network (ROSE) nedir?

ROSE ise son 1 yılda %478 değer kazandı. Kripto para yazım anında 0,22 dolardan işlem görüyor.

Oasis Network (ROSE) fiyat hareketleri (Tüm zamanlar)

altcoin İşte ünlü traderin mart ayında alınıp tutulması gerektiğini söylediği altcoinler!

 

https://www.youtube.com/watch?v=paDplxKo6nQ&t=1s

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.