1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Oasis Network (ROSE) nedir ve geleceği nasıl? Güncel ROSE coin haber ve gelişmeler

Oasis Network (ROSE) nedir ve geleceği nasıl? Güncel ROSE coin haber ve gelişmeler

Oasis Network (ROSE) nedir ve geleceği nasıl? Güncel ROSE coin haber ve gelişmeler
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Oasis Network (ROSE) nedir, geleceği nasıl? ROSE coin ile ilgili teknik veriler ve tüm gelişmelere yazımızın detaylarından ulaşabilirsiniz.

Oasis Network (ROSE) nedir ve geleceği nasıl? Güncel ROSE coin haber ve gelişmeler

Oasis Network, Oasis Labs tarafından oluşturulmuş, özel verilerin güvenli bir şekilde kontrol edilmesini ve paylaşılmasını sağlayan merkezi olmayan bir blok zinciri ağıdır.

Oasis Network altyapısı, Konsensüs katmanı ve ParaTime katmanı olmak üzere temelde iki ana bileşen üzerine kuruludur. Konsensüs katmanı, Merkezi olmayan bir doğrulayıcı grubu tarafından kontrol edilen hisse kanıtı konsensüs mekanizmasıdır. ParaTime katmanı ise aynı duruma sahip çoğaltılmış bilgi işlem ortamlarını temsil eden paralel çalışma zamanlarını barındıran bir bileşendir.

Oasis Network’ün güçlü yönleri

  1. DeFi’nin kitlesel olarak benimsenmesini artırma.
  2. Kullanıcıların verilerini uygulamaya koyarak ödüller kazanmalarını sağ
  3. Sorumlu bir veri ekonomisi açarak hassas verileri analiz ve kontrol etmek

Oasis Network, Güvenilir yürütme ortamlarını (TEE’ler) kullanır ve aşağıdaki özellikleri destekler:

  • Veri yönetimi: Oasis analizi ve sorgulama kaynaklarına sınırlı erişim sağlayarak şirketlerin verileri yönetmesine ve erişmesine olanak tanır.
  • Veri iş birliği: Veri erişimini, analitiği sürdürürken ve düzenlerken işletmelerin hassas verileri diğer kuruluşlarla paylaşmasına olanak tanır.
  • Kullanıcı gizliliği hizmeti: şirketin, kullanıcı verilerinin nasıl değiş tokuş edildiğini ve kullanıldığını göstermesine olanak tanır.
  • Parsel SDK: Geliştiricilerin araçları ve uygulamaları kolayca oluşturmak için Oassis Network’ü kullanmalarına olanak tanır.

ROSE coin nedir?

İşlem ücretleri, stake ve yönetim delegasyonu için kullanılan Oasis ekosisteminin kendi coinidir.

Coinmarketcap verilerine göre ROSE coinin toplam arzı, 10.000.000.000 ROSE’dur. Bu arzın yaklaşık 3.490.000 dolaşımdadır. Bu sayı toplam arzın yaklaşık %35’ine tekabül ediyor. ROSE’un toplam piyasa değeri 243,515,997 milyon dolar seviyesindedir.

ROSE coin nasıl alınıp satılır?

ROSE coin, Binance, Gate.İo, Bitfinex ve KuCoin gibi borsalarda ROSE/USDT, ROSE/USD, ROSE/BTC gibi fiyat çiftleri ile takas edilebilir.

 

Kaynak

 

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: