1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. İşte ünlü traderin dipten topladığı altcoinler!

İşte ünlü traderin dipten topladığı altcoinler!

İşte ünlü traderin dipten topladığı altcoinler!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto stratejisti Michaël van de Poppe, 630 binden fazla takipçisine portföyüne eklediği altcoinleri açıkladı. Detaylar haberimizde.

İşte ünlü traderin dipten topladığı altcoinler!

Yılın son çeyreğinde de kripto para piyasasında yaşanan belirsizlik devam ediyor. Fed’in sıkı para politikası yatırımcıları kripto paralar başta olmak üzere riskli olarak tabir edilen piyasalardan uzaklaştırdı.  Kripto paralar son bir aydır bir konsolidasyon döneminden geçiyor.

Kripto piyasasında yaşanan durgunluğun içerisinde ünlü analist Poppe’dan porföy paylaşımı açıklaması geldi. Kripto para piyasasında büyük bir kitle tarafından takip edilen Michaël van de Poppe, 630 binden fazla takipçisi için üçü Ethereum rakibi olmak üzere altı altcoin paylaştı.

Poppe, gözünü merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’e (LINK), yanı sıra, takas edilemez token (NFT) pazar yeri XCAD Network’ün yerel varlığı olan XCAD’e ve Skale’ye (SKL) diktiğini söylüyor.

İlgili: NFT nedir?

Van de Poppe, Ethereum rakipleri Near Protocol (NEAR), Elrond (EGLD) ve Concordium’u (CCD) da portföyüne eklemek için izlediğini belirtti.

İlgili: Near Protocol (NEAR) fiyat tahmini

Bu altcoinler arasından Concordium’u (CCD) daha yakından izlediğini belirten Poppe, blok zincirinin büyüme için “bol” fırsatlar getirebileceğini söyledi.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

“[Concordium] önce işletmeleri hedef alırken, şu anda DeFi (merkezi olmayan finans), oyun [ve] metaverse dahil olmak üzere endüstrilerdeki birçok projeyi ve kullanıcıyı cezbetmeye çalışıyor.” 

Kripto analisti ayrıca Quant (QNT) hakkındaki analizini de paylaştı. Poppe’a göre QNT, şu anda düzeltme döneminde ve altcoin 178 dolar civarındaki direnci desteğe dönüştürürse görünümü tersine çevirebilir.

“Bu belirli zaman diliminde düşüş trendi içindeyiz. Bu düşüş trendini kırmak önemlidir ve bu, direnç alanını 176-178 $ ‘dan kazanarak gerçekleşebilir. Bu alanı destek için çevirebilirsek, 191,6 dolar seviyesinin bir kez daha test edilmesi muhtemeldir.”

 

altcoin

 

QNT, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 179,90 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: