Loading...
btc
BTC
1.52%
Bitcoin
64.786,88 USDT
eth
ETH
3.44%
Ethereum
3.161,64 USDT
bch
BCH
9.2%
Bitcoin Cash
520,46 USDT
xrp
XRP
5.3%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
5.75%
Litecoin
85,50 USDT
bnb
BNB
3.43%
Binance Coin
572,97 USDT
sol
SOL
6.46%
Solana
151,70 USDT
avax
AVAX
10.19%
Avalanche
38,19 USDT
ada
ADA
8.49%
Cardano
0,51 USDT
dot
DOT
8.68%
Poladot
7,26 USDT
doge
DOGE
4.44%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
12.63%
Shiba Inu
0,00 USDT

İşte ünlü analiste göre en 5 Metaverse altcoini!

NFT kripto para
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto analisti Austin Arnold, yeni bir Youtube yayınında Metaverse altcoinleri ile ilgili tahminlerini paylaştı. Detaylar haberimizde.

İşte ünlü analiste göre en 5 Metaverse altcoini!

Metaverse, geleceğin interneti olarak adlandırılan artırılmış gerçeklik ile sanal gerçekliği birbirine bağlayan bir siber uzay olarak adlandırılıyor. Metaverse, dijital bir dünya yaratıyor ve bu dijital dünyanın kripto para birimlerine ihtiyacı var. Ünlü analist Austin Arnold, yeni bir yayında en iyi 5 Metaverse altcoini aboneler ile paylaştı.

İlgili: Metaverse nedir?

Sosyal paylaşım platformu Youtube’da 1 milyonun üzerinde abonesi olan Altcoin Daily kanalında paylaşılan videoda Arnold’un dikkat çektiği ilk altcoin meta veri deposunun geliştirilmesi için önemli bir altyapı olduğunu söylediği Theta Network (THETA).

Metaverse’ler ve metaverse tabanlı ‘sanal canlı’ etkinlikler ve oyunlar büyümeye devam ederken, Theta onları teknolojik olarak güçlendirecek temel altyapı olarak konumlanıyor. 

Listedeki bir diğer proje, blockchain ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) tarafından desteklenen çok bölgeli bir fantezi oyunu olan Gaia Everworld (GAIA). Arnold’a göre Gaia Everworld, oyuncuların krallıkları keşfedip inşa edebilecekleri sürükleyici bir oyun. Arnold, GAIA’nın benzersiz teknolojisi ve güçlü desteği nedeniyle potansiyele sahip olduğunu söylüyor.

İlgili: Polygon (MATIC) fiyat tahmini

“Polygon, AU21 Capital, Bullperks, EnjinStarter gibi büyüklerin bu projeyi desteklediğini görüyoruz. Kesinlikle fark yaratan bir proje.”

Arnold’un 3. olarak Solana tabanlı uzay temalı bir macera oyunu olan Star Atlas’a (ATLAS) dikkat çekiyor. Arnold’a göre, hızla büyüyen hayran kitlesi nedeniyle ATLAS çoktan radara girmiş durumda.

“Star Atlas’ın izlenmesi gereken bir metaverse olduğunu düşünmemin en büyük nedenlerinden biri, topluluğun çok hızlı bir şekilde büyümesi. Star Atlas Discord sunucusu 100.000 üyeye ulaştı ve bu topluluk için büyük bir başarı.”

Arnold’a göre artan popülariteleriyle dikkat çeken diğer metaverse tokenleri ise Axie Infinity ve sanal gerçeklik platformu Decentraland (MANA).

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.