1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. İşte ünlü analiste göre en 5 Metaverse altcoini!

İşte ünlü analiste göre en 5 Metaverse altcoini!

İşte ünlü analiste göre en 5 Metaverse altcoini!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Austin Arnold, yeni bir Youtube yayınında Metaverse altcoinleri ile ilgili tahminlerini paylaştı. Detaylar haberimizde.

İşte ünlü analiste göre en 5 Metaverse altcoini!

Metaverse, geleceğin interneti olarak adlandırılan artırılmış gerçeklik ile sanal gerçekliği birbirine bağlayan bir siber uzay olarak adlandırılıyor. Metaverse, dijital bir dünya yaratıyor ve bu dijital dünyanın kripto para birimlerine ihtiyacı var. Ünlü analist Austin Arnold, yeni bir yayında en iyi 5 Metaverse altcoini aboneler ile paylaştı.

İlgili: Metaverse nedir?

Sosyal paylaşım platformu Youtube’da 1 milyonun üzerinde abonesi olan Altcoin Daily kanalında paylaşılan videoda Arnold’un dikkat çektiği ilk altcoin meta veri deposunun geliştirilmesi için önemli bir altyapı olduğunu söylediği Theta Network (THETA).

Metaverse’ler ve metaverse tabanlı ‘sanal canlı’ etkinlikler ve oyunlar büyümeye devam ederken, Theta onları teknolojik olarak güçlendirecek temel altyapı olarak konumlanıyor. 

Listedeki bir diğer proje, blockchain ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) tarafından desteklenen çok bölgeli bir fantezi oyunu olan Gaia Everworld (GAIA). Arnold’a göre Gaia Everworld, oyuncuların krallıkları keşfedip inşa edebilecekleri sürükleyici bir oyun. Arnold, GAIA’nın benzersiz teknolojisi ve güçlü desteği nedeniyle potansiyele sahip olduğunu söylüyor.

İlgili: Polygon (MATIC) fiyat tahmini

“Polygon, AU21 Capital, Bullperks, EnjinStarter gibi büyüklerin bu projeyi desteklediğini görüyoruz. Kesinlikle fark yaratan bir proje.”

Arnold’un 3. olarak Solana tabanlı uzay temalı bir macera oyunu olan Star Atlas’a (ATLAS) dikkat çekiyor. Arnold’a göre, hızla büyüyen hayran kitlesi nedeniyle ATLAS çoktan radara girmiş durumda.

“Star Atlas’ın izlenmesi gereken bir metaverse olduğunu düşünmemin en büyük nedenlerinden biri, topluluğun çok hızlı bir şekilde büyümesi. Star Atlas Discord sunucusu 100.000 üyeye ulaştı ve bu topluluk için büyük bir başarı.”

Arnold’a göre artan popülariteleriyle dikkat çeken diğer metaverse tokenleri ise Axie Infinity ve sanal gerçeklik platformu Decentraland (MANA).

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.